1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Haziran Ayında Yayınlanacak Netflix Dizileri – Haziran 2020

Haziran Ayında Yayınlanacak Netflix Dizileri – Haziran 2020

netflix-haziran

Son zamanlarda özellikle yaşadığımız karantina vakitleriyle beraber, birbirinden güzel dizilere başlama adımı atıyoruz. Ülkemizde de fazlasıyla popüler olan Netflix dizileri her gün yeni yüzüyle karşımıza çıkıyor. Bu defa da, Haziran ayında ortaya çıkacak içerikleri ve tarihleri sizlerle paylaşıyoruz. Birbirinden güzel dizilere başlayabilir, gününüzün tamamını Netflix platformunda geçirebilirsiniz. Peki, bakalım Haziran ayında hangi diziler ve filmler geliyor?

Haziran Ayının Yeni Netflix Dizileri ve Filmleri

1-) Biz Böyleyiz 12 Haziran 2020

Özge Özpirinççi, Engin Öztürk ve Berrak Tüzünataç gibi oyuncuların rol aldığı Türk filmi Biz Böyleyiz, yılın başlarında sinema filmi olarak karşımıza gelmişti. Zamanında birbirinden hiç ayrılmayan arkadaşların, yıllar sonra yeniden bir araya gelmesini anlatan film, bugün Netflix platformunda yerini alacak.

2-) Marcella 3.Sezon 14 Haziran 2020

Marcella Backland’ın hikayesini anlatan dizi, 14 Haziran tarihinde 3.seoznuna giriş yapacak. Eski bir polisin hayatını anlatan dizide Backland, eşi tarafından terk edilen eski bir polistir. Bu süreçte hayatını yeniden düzene sokmak için polisliğe geri dönen Backland, görev icabı bir suç çetesinin içine girer. Suç örgütüne sızan Backland’ın yeni sezon maceralarını hep beraber izleyeceğiz.

3-) Yarına Tek Bilet 19 Haziran 2020

Bu ay içerisinde yayınlanacak olan Türk dizisinin hikayesi, bir trende başlıyor. Tren seyahatinde yolculuk yapan iki yabancının, hayatlarını kesişmesini ve sonrasında gelişen olaylara tanıklık edeceğiz. Geçmişte yaşanan bir aşk söz konusu olunca, olayların çok farklı yerlere geleceğini tahmin ediyoruz.

4-) The Politician 2.Sezon 19 Haziran 2020

Yeni sezona bomba gibi gelmeye hazırlanan dizi, ikinci sezonuna bu ay başlayacak. Politika seven ve eğlence arayan insanlar tarafından sürekli tercih edilen dizinin yeni sezonunda, bir seçim sonucu çok konuşulacak. Çünkü Payton Hobart, sezondan önce bir seçime girdi ve seçimi kazanmak zorunda. Bakalım politikacılar birbirleriyle yarışırken, ikinci sezonu yeterince sürükleyici bitirebilecekler mi?

5-) Eurovision Şarkı Yarışması: Fira Saga’nın Hikayesi 26 Haziran 2020

Sıradan bir kasabada yaşayan ve müzikle ilgilenen iki kişi, Eurovision şarkı yarışmasına katılmak için hak kazanırlar. Tabii ki kazanılan hakkı kaybetmemek için çabalayan arkadaşların, hayatı sizce nasıl etkilenecek? 26 Haziran tarihinde ortaya çıkacak olan filmin, akışı hızlı olacak diyebiliriz.

6-) Dark Son Sezon 27 Haziran 2020

Netflix dizileri arasından en çok konuşulan Dark, maalesef bu ay son sezonunu yapacak. Son bölümleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak olan dizi, yine son bölümleriyle ses getirecek gibi görünüyor. Bakalım Dark, kendine yakışan bir final yapacak mı?

Türk Dizileri Ön Plana Çıkıyor

Netflix altyapısına baktığımız zaman, son dönemlerde Türk dizi ve filmlerinin fazlasıyla ön plana çıktığını ve başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda Netflix gibi dev bir platformda Türk içeriklerini görmek bizi memnun ederken, ilerleyen aylarda da yine kendi içeriklerimizi görebilmeyi umut ediyoruz.

Önerilen Yazı
En İyi Netflix Dizileri Belli Oldu! İşte En İyi Yabancı Diziler
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap