1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Harika Özellikler Uygun Fiyat: Motorola One Vision Plus Tanıtıldı

Harika Özellikler Uygun Fiyat: Motorola One Vision Plus Tanıtıldı

motorola

Son zamanlarda yeni model fiyatlarının yüksek olmasıyla beraber, hepimiz uygun fiyatlı telefon arayışına yöneldik. Tabii ki uygun fiyatlı bir modele sahip olurken özelliklerin de elle tutulur olmasını istiyor, çok da vasat cihazlardan uzak duruyoruz. Akıllı telefon piyasasına tutunmak isteyen Motorola da yeni uygun fiyatlı modeli olan One Vision Plus modelinin tanıtımını yaptı. Cihazın fiyatının da ortaya çıkmasıyla beraber, yeni cihaz almak isteyen kullanıcılara da güzel haber geldi.

Motorola One Vision Plus Özellikleri

Öncelikle cihazın tasarımına baktığımız zaman, arka kısımda bulunan logonun parmak izi sensörü olarak kullanıldığını söyleyelim. Ayrıca 6.3 inç ekran büyüklüğüne ve FHD+ çözünürlüğe ev sahipliği yapan yeni modelin ön kısmındaki kamera da çentik haliyle karşımıza geliyor.

Cihazın sistem özelliklerine de göz attığımızda fazlasıyla memnun kalıyoruz. Yeni model işlemci gücünü Snapdragon 665 yonga setinden sağlarken cihazda 4 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı bulunuyor. Ayrıca 4000 mAh batarya gücünü bünyesinde taşıyan modelin 15 watt hızlı şarj desteği bulunuyor. Ancak telefon kutusundan çıkan şarj cihazı 18 watt hızlı şarja kadar da destek sağlıyor.

188 gram ağırlığıyla ve ilk etapta Android 9.0 işletim sistemiyle kutudan çıkan cihazın ön kısmındaki çentikte 25 MP seviyesinde ön kamera bulunuyor. Ayrıca cihazın arka kısmında da dörtlü bir kamera kurulumu bulunuyor. Arka kısımdaki ana kamera 48 MP seviyesinden oluşurken 5 MP derinlik sensörü, 16 MP aksiyon kamerasını ve bir de derinlik sensörünü görebiliyoruz.

Yeni Modelin Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Yeni modelin ülkemize gelip gelmeyeceği henüz kesin olarak bilinemezken, cihazın fiyatı da ortaya çıktı. Amazon listesine baktığımız zaman cihazın fiyatı 190 dolar olarak görünüyor. Ayrıca cihaz ülkemize giriş yaparsa 1300 TL + vergiler şeklinde satın alınabilir. Ancak ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağını da ilerleyen günlerde daha detaylı öğrenip size yeniden bilgi vereceğiz.

Önerilen Yazı
iPhone 12 Daha Çıkmadan Ram Kapasitesi Canları Sıktı!
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap