1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Halo Dizisi Yeni Oyuncularına Kavuştu

Halo Dizisi Yeni Oyuncularına Kavuştu

Halo-5

Halo dizisi oyunu sevenler tarafından merakla beklenirken yapım aşamasında olan dizinin oyuncuları tek tek belli oluyor. Dizinin Cortanası da bulunmuş gibi.

Yeni gelecek bu bilim kurgu, aksiyon dizisini oynayacak oyuncular ve yayınlanma tarihi neredeyse belirlenmiş durumda.

Showtime kanalında yayınlanacak dizinin oyuncu seçme aşamaları hızla devam ediyor. Geçtiğimiz cuma gününden beri belirlenen oyuncular sırasıyla şu şekilde; Natascha McElhone, Bokeem Woodbine, Shabana Azmi, Bentley Kalu, Natasha Culzac ve Kate Kennedy. Halo dizisi ekibine daha önceden katılan Pablo Schreiber ve Yerin Ha‘ya katılacak yeni oyuncular bu şekilde açıklanmış durumda.

Truman Show ve Californication gibi dizilerden tanıdığımız Natascha McElhone, Dr. Catherine Halsey ve Cortana‘yı canlandıracak. Natascha McElhone daha önceden de Castlevania: Lords of the Shadow serisinde Marie Belmont‘a sesini vermişti.

Bokeem Woodbine ise Master Chief‘in eski arkadaşı ve düşmanı olan Soren-066 karakterini oynayacak. Spider-Man Homecoming gibi büyük filmlerde baş göstermiş bu oyuncu Halo dizisine katıldığı için mutlu olduğunu açıkladı.

Bokeem Woodbine kariyerinde oyunlara yabancı biri de değil üstelik. Payday 2 oyunundaki “The Elephant” karakterini canlandıran ve seslendiren kişinin ta kendisi.

Dizi adaptasyonu çekimleri 2019 yılının sonlarına doğru Budapeşte‘de başlamış olacak. Dizinin ilk bölümlerine bizim erişebilmemiz, 2021 yılının ilk 3 ayına kadar uzayacak.

Kadronun neredeyse tamam olduğu dizi Halo’yu bu kaliteli oyuncularla izlemeyi hep birlikte bekliyoruz. Halo hakkındaki diğer haberimiz için linke tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap