1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. Hadise Kaan Yıldırım Hikayesi Son Mu Buldu?
Trendlerdeki Yazı

Hadise Kaan Yıldırım Hikayesi Son Mu Buldu?

Hadise Kaan Yıldırım Hikayesi geçtiğimiz günlerde başlamıştı. Magazin Haberleri gündemine bomba gibi düşen aşkın hikayesi biraz farklı. Hadise tarafından yapılan bir paylaşımda görülen köpeğin Oyuncu Kaan Yıldırım’a ait olduğu ortaya çıktıktan sonra sürpriz aşk ortaya çıkmıştı. Şuanda Hekimoğlu dizisinde rol alan Kaan Yıldırım İle Hadise aşkı haberleri konuşurken sürpriz aşk ile ilgili yeni iddialar ortaya çıktı. Hadise Kaan Yıldırım Hikayesi Son Mu Buldu? 

Güzel Şarkıcı Hadise ve Yakışıklı Oyuncu Kaan Yıldırım aşkı başlayalı çok uzun bir zaman olmamasına rağmen, çift birbirine aşkla bağlı. Henüz çiftin yan yana fotoğrafını göremesek de kısa süre sonra onu da göreceğimizi umut ediyoruz. Magazin Haberleri gündemine bomba gibi düşen aşkın hikayesi aslında küçük sevimli bir köpek ile başlıyor. Denilene göre Hadise’nin paylaşım yaptığı köpek Kaan Yıldırım’a ait.

Hadise Kaan Yıldırım Aşkı Bitti Mi?

Sosyal medya ve magazin gündemini meşgul eden Hadise ve Kaan Yıldırım Aşkı hakkında yeni iddialar ortaya atıldı. Gizli saklı yaşanan ilişki sonunda ortaya çıktı. Güzel şarkıcı Hadise’ye geçtiğimiz günlerde “Yalnızlıktan Sıkıldınız Mı?” sorusu sorulduğunda “Kim diyor yalnız olduğumu?” cevabını vermişti. Demekki Kaan Yıldırım ile uzun zamandır beraberler. Hadise ve Kaan Yıldırım arasında her ne kadar yaş farkı olsa da çift bu yaş farkına aldırış etmeden aşk hayatlarını mutlu mesut bir şekilde sürdürmeye devam ediyorlar.

Önerilen Yazı
Nightwolf Karakteri Mortal Kombat 11 Oyununda

Çiftin ayrılması gibi bir durumda henüz söz konusu değil. Dileriz ki çift evlenirler, mutlu bir yuva kurarlar. Biz sizlerle yeni bilgiler edindikçe paylaşmaya devam edeceğiz. Siz de bizleri takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. Kısa süre içerisinde çiftin ilişkisinin biteceğini düşünmüyoruz. Eğer biterse de Hayırlısı der geçeriz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Yaş farkı mı?
    Hadise 85 Kaan da 86 doğumlu. Yaş farkı nerede????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir