1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. GTA Online Ölümsüzlük Hilesi Kullananlar Yandı

GTA Online Ölümsüzlük Hilesi Kullananlar Yandı

gtahile

GTA Online oyununun en büyük sorunlarından birisi de, hileler diyebiliriz. Aslında hepimiz birçok oyunda daha başarılı olmak veya daha yüksek puanlar kazanmak için ufak tefek hileler yaparız. Bu aşamada da GTA Online serisinde de birçok hile kullanıldığı gibi, ölümsüzlük hilesi de en çok kullanılan yaygın hilelerden diyebiliriz. Fakat Rockstar Games, GTA Online ölümsüzlük hilesi kullananlara güzel bir sürpriz yaptı. Peki bakalım yeni sürprizde neler yer aldı?

GTA Online Ölümsüzlük Hilesi Kullananlara Toplu Ceza

Bildiğiniz gibi GTA Online altyapısında ölümsüzlük, sınırsız para ve onlarca hile kullanan oyuncular bulunuyor. Rockstar Games da, bu kötü durumların önüne geçerek adil bir oyun deneyimi sunmak adına yeni güncellemelerine hız kesmeden devam ediyor. Son dönemlerde hile kullananlara toplu bir ban şöleni yaşatan firma, bu defa yayınladığı yeni arkaplan güncellemesiyle beraber tüm olumsuzlukların önüne geçmeyi başardı. Karakterler arasında geçiş açığı, sınırsız para hilesi ve ölümsüzlük hilesi gibi insanın sinirini bozan hileler, artık kullanılamayacak durumda.

Ban Durumu Söz Konusu Oldu Mu?

Hilelerin önüne geçmek amacıyla ortaya çıkarılan son güncellemeyle beraber, ban durumunun söz konusu olup olmadığı da henüz bilinmiyor. Çünkü ban yiyen oyuncular genellikle geri bildirim attıklarında ban durumunu çözebiliyorduk. Lakin şu an hiçbir oyuncudan bilgi gelmediği için muhtemelen ban konusu söz konusu olmamıştır diye düşünüyoruz.

Şimdilik ban cezası vermese de, Rockstar Games ilerleyen günlerde hile kullanan oyuncuların tespitini mutlaka yapacaktır. Çünkü bugüne kadar hile kullananlara direk ceza uygulamayan firma, er ya da geç bir ceza uygulaması yapıyordu. Tabii ki bunu da ancak ilerleyen günlerde anlayabileceğiz. Bakalım ilerleyen zamanlarda bir toplu ban cezasıyla veya daha farklı cezalarla karşılaşacak mıyız?

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap