1. Ana Sayfa
  2. Manşet
  3. Grand Theft Auto 5’in Hikaye Modu Hacklendi
Trendlerdeki Yazı

Grand Theft Auto 5’in Hikaye Modu Hacklendi

Grand Theft Auto 5'in Hikaye Modu Hacklendi

Rockstar Games tarafından geliştirilmiş olan Grand Theft Auto 5 oyunu geçtiğimiz günlerde Epic Store tarafından ücretsiz olmasıyla gündemlerden düşmemişti. Grand Theft Auto 5 oyununu indirme şansına sahip olan kişiler oyunun içerisinde hikaye moduna ve online yükleme seçeneğine sahip oldular. Oyunda yer alan Hikaye modu pek çok görevi bünyesinde bulundururken, GTA Online’ın lobilerine kıyasla daha hafif olacaktır.  Grand Theft Auto 5’in Hikaye Modu Hacklendi 

Grand Theft Auto 5’in Hikaye Modu Hacklendi

Hackerler tarafından ele geçirilen mod sayesinde rastgele nesneler elde edilebilmekte, silahlardan araba atmaya dek her şeyi yapabilmektedirler. Bazen de bu durumda tek kaçış yolu hikaye modunu oynamaktan geçer. Fakat bir oyuncu tarafından tespit edilen bilgilere göre hikaye modu oynanırken bazı değişiklikler yaşandı. Oyuncu, Los Santos sokaklarında dolaşırken yukarı doğru baktı. Gökyüzünde dev UFOların olduğunu gördü. Ayrıca büyük bir topun da caddede yuvarlandığını belirtti.

Eğer GTA oyuncusuysanız bilirsiniz ki Hackerler her daim bir sorun teşkil eder. Görünen o ki hackerler hikaye moduna da el atmış gibi gözüküyor. Bu durum büyük bir sorun oluşturabilir ve görevlerin aksamasına ve hatta hikayeye erişilememesine neden olabilmekte. Çeşitli oyunculara göre ise aksaklık, hackerların oluşturduğu nesnelerin tek oyuncu hikaye moduna yüklenmesinden kaynaklanmakta.

Önerilen Yazı
Star Citizen Ücretsiz Oldu

Rockstar bu durumu hemen fark edince, oyunu istismar eden bilgisayar korsanlaırna ve modelleyicilere karşı savaş açtı. Şuanda bu durumun çözülmesi adına net bir çalışma bulunmasa da en kısa sürede çözülecek gibi gözüküyor. Yeni gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap