1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Görüntülü Görüşme Uygulamaları Popülerliğini Kaybediyor

Görüntülü Görüşme Uygulamaları Popülerliğini Kaybediyor

Görüntülü Görüşme Uygulamaları Popülerliğini Kaybediyor

Akıllı telefon alırken ilk baktığınız şey nedir? Telefonun ayarlarına girip özelliklerine mi bakarsınız yoksa direk kamerasını açarak mı bakarsınız? Genelde pek çok kişi ikinci seçeneği tercih etmektedir. Sebebi bir türlü bilinmemekle beraber akıllı telefonlarda kamera önemli bir faktördür. Hal böyle olunca görüntülü görüşmelerde akıllı telefonlar sayesinde bir ara iyi bir çıkış yakalamıştı. Corona Virüsü sebebiyle evde kaldığımız günlerde de oldukça popüler olan Görüntülü Görüşme Uygulamaları Popülerliğini Kaybediyor 

Görüntülü Görüşme Uygulamaları Popülerliğini Kaybediyor

Özellikle son zamanlarda adından sıklıkla bahsettiren Zoom uygulaması pek çok kişi tarafından tercih ediliyordu. Gerek iş, gerek arkadaş, gerek ise aile ortamında tercih edilen bu uygulama yavaş yavaş popülerliğini kaybediyor. Sebebi mi? Gelin beraber araştıralım.

Korona virüs sebebiyle evde kalıp pek çok akrabayla, arkadaşla görüşme sağladık. Tüm işlerimizi evden hallettik. Bazı çalışanlar olarak evde çalıştık. Eğitim konusunda bile uzaktan eğitim gördük. Ama yavaş yavaş normalleşme planları piyasaya çıkarıldığı için bu uygulamalarda yavaş yavaş popülerliğini kaybedecek gibi duruyor. İnsanlar uzaktan uzağa görüşmek yerine yan yana görüşmeyi tercih edecek.

Önerilen Yazı
Turkcell Salla Kazan İnternet Nasıl Hediye Edilir?

Pandemi sürecinde pek çok firma zor durum yaşarken, bazı önemli firmalarda kendini oldukça geliştirmiştir. Bu firmalar arasında yer alan Microsoft her daim adından bahsettirmeye devam etmektedir. Hal böyle olunca görüntülü görüşme uygulamaları arasında da ilerleyen günlerde adını görebiliriz. Firma tarafından net bilgi gelmese de edindiğimiz duyumlar bu yönlü gelişim gösteriyor.

Yorum Yap

Yorum Yap