1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. Google’ın 2021 Yılı İçin Yeni Doodle Tasarımı

Google’ın 2021 Yılı İçin Yeni Doodle Tasarımı

Google’ın 2021 Yılı İçin Yeni Doodle Tasarımı

Tik-tak, 2020, artık zamanın doldu. Hoş geldin 2021, yeni yılda bize neler getireceksin göreceğiz.

Acısıyla tatlısıyla 2020 yılının bittiğini gördük. Bittiği için üzülmediğimiz, zor bir yıl olduğunu söylemek çokta yanlış olmaz. Ama artık şimdi 2021 yılının başlangıcındayız.

Google geleneksel düzenini bozmayıp bu yıl için de animasyonlu bir Doodle tasarladı. Animasyonda da görüldüğü gibi tasarımın merkezinde yeni yıla başladığımız için çok heyecanlı gözüken guguklu bir kuş var. Google genellikle her yeni yılı, animasyonlu bir hayvan Doodle’ı ile kutluyor.

Google, 2020’nin ne kadar çılgınca geçtiğini ima etmiş olabilir, “guguklu bir yıl oldu” ama iyi yönünden bakabilirsek hepimiz için öğretici bir yıl oldu da diyebiliriz. Sağlığın ve sevdiklerimizle beraber olabilmenin değerini daha iyi anladık. En azından sevdiklerinin iyiliğini düşünüp maske ve mesafe kurallarına uyanlar bazı şeylerin kıymetini daha iyi kavradı. Kurallara uymayanlar ya da çevresindeki duyarsızlar nedeniyle bazı acı verici rahatsızlıklarla karşılaşan insanlar oldu. Umarım bu yazıyı okuyan herkes iyidir ve mutludur 🙂

Önerilen Yazı
Covid-19 Salgınında Seyahat Edilebilecek Güvenli Yerler

Google’da “Yılbaşı” Araması Yapın

Doodle konusuna geri dönecek olursak, 2021 yılı için tasarlanan Doodle sadece guguk kuşuyla kalmadı. Google aramaya gidip “yılbaşı” yazarak arattığınızda birkaç saniye sonra sizi konfetilerle karşılayan bir sayfa göreceksiniz.

Dünya’nın Güneş etrafındaki tam turunu ve hayatta kalmayı kutlarken, yeni yılda da hayatta kalabilmek önemlidir. Çekirdek ailenizle beraber elinizden geldiği kadar evinizde kalın. Eğer dışarı çıkmanız gerekiyorsa lütfen maske ve mesafe kurallarına uyalım. Bu kurallara yalnızca kendimiz için değil, sevdiklerimiz için uymaya çalışalım.

Nerede olursanız olun, ne yaparsanız yapın, 2021 yılında güvende kalın. Umarım hepimiz için çok daha iyi bir yıl bizi bekliyordur. Mutlu yıllar Teknositesi ailesi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 4 ay önce

    Google’ın son yıllardaki en güzel doodle larından birtanesi olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir