1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Google Pixel 5 İçin Yeni Görüntüler Yayınlandı!

Google Pixel 5 İçin Yeni Görüntüler Yayınlandı!

2020-07-07_10-12-13

Google tarafından hazırlanan Pixel 5 cihazı için önemli bir duyuru yaptıldı ve yeni renkleri ve görüntüleri oldu. Bu konuya dair geçtiğimiz haftalarda Google yeni bir amiral gemisi tanıtmıştı. Yeni görüntülerin içerisinde kılıf da ver ve alt yapı sensörlerinin tam tamamı bulunuyor. Ayrıca optik kamra konusunda da çok iyi olan firma gizli ön kamera ile çatmayı biliyor ise özelliği güncele istiyorsanız, gelin sizler de yeni görüntülere göz atın.

Genel olarak kılıflı koruyucular çok merak edilen ürünlerdir. Görseller kendi varlıklarını ortaya çıkarırken birlikte yeni özellikler sunar. Bu ürün için de bir inceleme yapacak olursak, ekrana gömülü bir parmak izi sensörü bulunuyor. Bu sensör yapısı ile birlikte telefon hem çok tutacak hem de alanında bir ilk olacak. Akıllı telefon piyasasında Google markasının yeri başkadır. Satışa sunulan her yeni Google ürünü ilk olarak Android güncellemesini alacak olan markadır. Bu da bu cihazı daha değerli kılıyor. Çünkü oyuncularla birliktekıyafetler vs de var.

Pixel 5 çok iddialı olacak!

Parmak okuyucu sensörler oldukça çok seviliyor ve herkesin ihtiyacına net bir cevap veriyor diyebilirim. Bu tarz durumlar bizzat yaşanılan durumlar. O yüzden hemen bu konuda cihazın optik sensörleri çok iyi şekilde gizlediğini söyleyebiliriz. 70.4 mm genişliğinde olan ve 8 mm kalınlığında olan telefonun arkasında 2 adet kamera bulunuyor. Bu durum da son dönemlerin amiral gemileri için garip. Çünkü 3, 4 kameralarla gelen markaları 2 telefon ile savaşacak oldular diyebiliriz.

Bunca marka bazlı gelişim ve ortaya çıkarılan bir yeni model olsa da, Pixel 5 cihazı tam bir amiral modeli ruhunu yansıtmayacak. Bu yüzden de amiral gemisi modelini yansıtmamış olacak. Geleneksel oyunlar, geleneksel kullanımlar ve akla gelen bütün telefon fırsatları ve kampanyalar gibi her türlü seçenek için sizler de zaman kaybetmeyin ve bizimle birlikte bu çözümleri online olarak takip etmeye başlayın. Daha rahat, daha hızlı ve daha beklenti bazlı bir şekilde ortaya çıkardığımız bütün seçenekleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Sizin için daha rahat, daha daha dengeli ve hızlı bir şekilde ilerlettiğimiz bu çözümleri gelin ve sizler de rahatlıkla incelemeye başlayın.

Yorum Yap

Yorum Yap