1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Google Pixel 4a Çıkış Tarihi Belli Oldu Mu?

Google Pixel 4a Çıkış Tarihi Belli Oldu Mu?

Google Pixel 4a

Google IO 2020 etkinliğiyle beraber tanıtılması düşünülen Google Pixel 4a Çıkış Tarihi Belli Oldu Mu? Analist Jon Prosser, Google Pixel 4a tanıtım tarihiyle alakalı yeni iddialar ortaya atıldı. Henüz konuyla alakalı net bilgi sahibi olmasak bile ilerleyen zamanlarda yeni açıklamalar geleceğini düşünüyoruz. Yeni açıklamalar geldikçe sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Google Pixel 4a Çıkış Tarihi Belli Oldu Mu?

Snapdragon 730 işlemciyle gelecek olan model pek çok kişi tarafından merakla bekleniyordu. Fiyat performans odaklı olan bu cihaz, günümüzün standartlarını fazlasıyla karşılıyor.

Orta segmentte olan Pixel 4a, 6GB RAM ve 64GB depolama ile karşımıza çıkacak. Söylentilere göre Google, 13 Temmuz 2020 tarihinde cihazla alakalı bir duyuru yapacak. Hemen ardından da 22 Ekim 2020 tarihinde piyasaya sürülecek.

Her ne kadar güncel bir işlemciyle olmasa dahi orta segment bir cihaz için yeterli özelliklere sahip olan Pixel 4a rakiplerine göre fiyat konusunda daha avantajlı olacak. Bazı analistlere göre yeni modelin bir sonraki nesil olan Pixel 5 ile beraber tanıtılacağını iddia etti.

Önerilen Yazı
Asus ROG Phone 3 Muhteşem Özellikleriyle Ortaya Çıktı

Yukarıda gördüğümüz Twitter paylaşımında 22 Ekim 2020 tarihinde Pixel 4a tanıtım lansmanının gerçekleşeceğini düşünüyoruz. Yeni paylaşımlar olduğu takdirde anlık olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Siz de TeknoSitesi olarak bizleri takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. Konuyla alakalı sormak ya da söylemek istedikleriniz varsa yorum kısmından bizlere belirterek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap