1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. Google Haritalar Android Sürümüne Trafik Işıkları Ekledi!

Google Haritalar Android Sürümüne Trafik Işıkları Ekledi!

2020-07-08_12-52-50

Google Haritalar Android sürümü için yeni bir çalışma yaptı ve bu çalışmaya göre artık yeni bir özellik var. Trafik ışıkları anlık olarak görülebilecek olan ve nerede ışığın olduğunu görebileceğimiz bir güncelleme yayınlandı diyebiliriz. Aktif olmayan bu özellik kısa bir süre içerisinde aktif olacak gibi görünüyor. Önemli avantajlar sunduğunu söyleyebileceğimiz bu özellikler için tek yapmanız gereken hızlı bir ilerleme süreci olacaktır.

ABD devi Google güncellemelerine hız kesmeden devam ediyor. Navigasyon ve gezinti moduyla aktif trafik ışıklarını gösteren Google Haritalar, yeni moduyla çok ilgili bir çalışma sunacak gibi duruyor. Detaylı bilgi vermiyor ama önemli avantajlar sunuyor bu sürüm.

Navigasyon hizmeti yaygınlaştığından beri pek çok kişinin işine yaradı bu uygulama ve merak ettiğiniz yerlerin sokak görünümüne hemen ulaşabiliyoruz örneğin. Android sürümüne eklenen bu yeni güncelleme sayesinde Google ile uyumlu olarak pek çok yerin ışıklarını görebiliyorsunuz. Sürücüler için nerede ışık var ve ne kadar mesafe kaldı gibi önemli detayları bu uygulama güncellemesi sayesinde rahatlıkla görebiliyoruz. Herkes bu özellikle kısa bir süre içinde tanışacaktır.

Google Haritalar Android güncellemesi görselleri!

Trafik ışığını ufak bir simge olarak gösteren uygulama, çok detaylı bilgi vermiyor. Yani ışıklar nasıl çalışıyor ve hangi renk yanıyor gibi bilgi yok. Sadece o bölgede ışık olduğunu gösteriyor. Bunun kullanıcılar için bazı avantajlar sağlayacağı da aşikar bir gerçek.

Haritalar ile ilgili konularda özellikle trafik ışıklarının ilerleyen süreçlerde çok daha etkili olması bekleniyor. Gelen her güncelleme yeni bir özellik getiriyor ve bizler için bu özellikler önemli bir ilerleme sağlıyor. Aşamaların, güncel fırsatların ve yenilikçi çözümlerin üzerinde yer alan her bir fırsat ve beklenti adına tek yapmanız gereken ayrıcalıklı kullanımları ön plana çıkarmanız olacaktır. Zaman kaybetmeyin ve bütün bu seçenekleri sizler de rahatlıkla kullanmaya ve ön plana çıkarmaya başlayın.

Android haritalar uygulaması sayesinde organize edilecek bütün seçimleri ve fırsatları tek bir tıklama ile sizlere sunuyoruz. Bu yüzden güzel olan, hızlı olan ve etkili olan çalışmaları da bu aşamalarda kolay bir yapıda ön plana çıkarmış oluyoruz. Detaylı bilgi için güncellemeleri görebilirsiniz. Geliştirici ekibin yaptığı Google Haritalar Android güncellemesine dair daha çok bilgiyi sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Yorum Yap

Yorum Yap