1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. Google Chrome Güncellemesi Laptoplarda Batarya Süresini Artıracak!

Google Chrome Güncellemesi Laptoplarda Batarya Süresini Artıracak!

2020-07-06_14-41-25

Google Chrome güncellemesi ile ilgili olarak ön plana çıkarılan pek çok yeni duyuru için aslında bazı seçenekler var. Profseyonel olarak karşımıza çıkan ve detaylarla ilgili olarak sunulan bütün seçimler için tek bir tıklama yeterli olacaktır. İddiaya göre Chrome 86 güncellemesi deneysel bir özellik deneyecek ve yapılacak olan testlerle birlikte laptoplar için şarj süresini artı 2 saat daha artıracak. Tabi bu özellik kesin olarak yayınlanacak mı o da bilinmiyor.

Google Chrome tarafından sunulan bu özelliğin mantığı daha az ram yeme özelliğine dayanıyor. Ram ve batarya canavarı olarak sunulacak olan bu özelliklerle ilgili olarak her bir seçeneği kendisine göre kullanabilirsiniz. Chrome malumunuz ram ve batarya canavarı konusunda bolca nam yapmış bir tarayıcı. Bu yüzden kullanıcılar Chrome ile ilgili olarak fazla sekmelerde çok şikayetçi oluyorlar ve genellikle de performans kayı ile karşılaşıyorlar. Bu da bataryalaradaki kullanım sürelerini önemli ölçüde azaltıyor.

Google Chrome güncellemesi  herkesi etkileyecek gibi!

Güncelleme ile ilgili olarak çalışan bütün tasarımları ön plana çıkarmak lazım. Marka bu konuda kendine has bir potansiyel koymuş ve bunları sunmaya devam ediyor. Ram ve batarya konusundaki ilerlemelerini ön plana çıkaracak olan marka için yenilikler tüm hızıyla devam ediyor. Ram ve batarya canavarı olarak ilerleyecek olan site için daha rahat, daha estetik ve hızlı bir çalışma sunmaya devam ediyoruz. Aşama aşama değişen ve büyüyen bu çalışmalar için kendinizle ilgili bütün güncellemeleri kullanabilirsiniz.

Genellikle bu tarz özellikler önce test edilir ve sonrasında da bu süreç değişir. Yani herkes için uygun ise bu süreçler üzerine gidilir ve bu da durumun güzelliğini organize eder. Biz de Chrome 86 ile ilgili olarak daha detaylı, daha hızlı ve daha özverili bir çalışma sunan Google güncellemelerini takip ediyoruz. Yeni çıkacak güncellemelerde size direkt biz bilgi vereceğiz. Bu konuyla ilgili bir diğer gelişme de video izleme süreleri ile ilgili. Video izlerken şarj süreleri 36 dakikaya kadar sürecek ve ekstra kazanımlar olacak. Oyun performansları ve sekme performansları zaman içerisinde daha da iyi olacak diyebiliriz.

Yorum Yap

Yorum Yap