1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Akıllı Hoparlör Tasarımı İle Google Yine Risk Alıyor!

Akıllı Hoparlör Tasarımı İle Google Yine Risk Alıyor!

2020-07-10_11-14-55

Akıllı hoparlör tasarımları hayatımıza belki de yeni bir soluk ve yeni bir müzik deneyimi getiriyor. Google tarafından yapılan bir paylaşıma göre video ve fotoğraf konusunda akıllı hoparlör detayları karşımıza çıkmaya devam ediyor. Kullanıcılar için fazlasıyla şık bir tasarım sunan akıllı hoparlör, ne zaman çıkış yapacak ya da nasıl karşımıza gelecek net bir bilgi yok henüz elimizde.

ABD merkezli bir şirket olan Google, yeni bir görsel paylaştı ve akıllı hoparlör konusunda bir geliş olduğunu söyledi. Resmen duyurduğu bu hoparlör tasarımlarında nest serisine ait bir çalışma olduğunu gösterdi. Bir süredir iddialara konu olan akıllı hoparlör yapısı hepimiz için büyük bir seçenek yaratıyor diyebiliriz.

Google tarafından sunulan akıllı hoparlör hangi tasarımlar ve tasarım vaatleri ile sunuluyor dersiniz? Gelin bu konuya yakından bakalım ve hepimizle ilgili seçenekleri de ön plana çıkaralım. Bilinen her çalışma, her yeni tasarım ve farklı yaklaşım için kendimizle ilgili seçenekleri de doğrudan ön plana çıkarabiliyoruz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve bu tasarımın bütün detaylarına yakından bakalım.

Akıllı Hoparlör ve Google Nest Yeni Tasarım

Google tarafından paylaşılan görsellere göre bu tasarımlar oldukça çok ilgi çekiyor ve hepimiz için de belirli bir beklentiye giriyor. Google tarafından yapılan paylaşımlara göre Nest ailesinin yeni üyesi, gayet özenli bir tasarıma sahip ve biraz daha büyük bir yapıda. En azından Nest mini boyutuna göre çok daha büyük diyebileceğimiz bu ürün için, Google Home Max ile Mini arasında bir boyuta sahip diyebiliriz.

Dikey ve yatay durabilen bu ürün mavi renkli bir kumaş ile renk skalası yaratıyor adeta. Ürünün teknik özellikleri şuan için bilinmese de bu hoparlör modelleri konusunda önemli bir çalışma yaratıldığı doğru. Yani ürünle ilgili bilgiler de sürekli değişebiliyor. Aşağıdaki videoda ürünle ilgili detaylı bilgiler görülüyor. Bu bilgilere bakarak hızlı bir çalışma yapabiliyorsunuz. Google tarafından organize edilen bütün seçenekler ve farklı yaklaşımlar adına akıllı içerik videosu karşımıza çıkıyor.

Google tarafından hazırlanan hoparlör için tanıtım videosu!

Bu ürünün detaylarına bakarsanız sizinle ilgili de geniş bir yapıda sunulduğunu göreceksiniz. Aşama aşama değişen ve büyüyen her bir dilde organize edilen bu ürün için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır. Yeni fiyatlar ve yeni tasarımlar yakın zamanda açıklanacak diyebiliriz. Biz de merakla bekliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap