1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. Gizemli Monolitler Kime Ait? Sır Çözüldü!

Gizemli Monolitler Kime Ait? Sır Çözüldü!

gizemli monolitin sırrı

Dünya’nın dört bir yanında görülmeye başlanan gizemli monolitler kime ait? Bu monolitleri kim dikiyor? İlk olarak Amerika’da, daha sonrasında bir çok Avrupa ülkesinde gizemli bir şekilde yerleştirilmeye başlanan monolitlerin kime ait olduğu ortaya çıktı.

Öncelikle herkesin merak ettiği “Uzaylılar mı dikiyor bu monolitleri?” sorusu epey bir gündemde kalmıştı. İlk olarak Kasım ayı ortasında ABD’nin Utah eyaletindeki bir çölde, daha sonra da Romanya, Almanya, İngiltere ve Hollanda gibi ülkelerde görülen monolitlerin gizemi çözüldü.

Avustralyalı şakacılar Mark Samual Bonanno, Broden Kelly ve Zachary Ruane tarafından üretildiği öğrenilen monolitler, Netflix’te yayınlanmaya başlanan “Teyze Donna’nın Büyük Eski Eğlence Evi” adlı şovlarının reklamı olarak kullanılmak istendi.

gizemli monolit

Önce Her Yere Koyuldu Sonra Kayboldu

Metal sütunlar önce ABD, ardından Almanya, Romanya, Wight Adası  gibi yerlerde görülmüş ve kısa süre içerisinde kaybolmuştu.

Bu metal sütunları üretenler ise Avustralyalı üç şakacı – maceraperest; Mark Samual Bonanno, Broden Kelly ve Zachary Ruane olduğu açıklandı.

Melbourne’da bir monolit inşa eden üç şakacı arkadaş, saçma yaşamayı sevdiklerini ve beyinlerinin bu işler için çalıştığını söylemişlerdi.

Gizemli Monolit Nasıl Üretiliyor? Nasıl Dikiliyor?

Tüm Dünya’da viral hale gelen gizemli monolit nasıl üretiliyor? Nasıl Dikiliyor?

Konuyla ilgili Youtuba yüklenen “Neden tüm dünyada monolitler yaptım?” başlıklı videoda, monolitlerin dünyanın çeşitli yerlerine dikilmesinin sebebinin, Netflix’te yayınlanan bu komedi şovu olduğu ifade edildi.

Videoda monolitlerin yapım ve dikilme anlarına ilişkin görüntüler de yer aldı.

İşte Gizemli Monolitlerin Videosu:

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir