1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Gençliğim Eyvah Dizisi Başarıyı Yakaladı

Gençliğim Eyvah Dizisi Başarıyı Yakaladı

gencligim-eyvah

Son günlerde çok konuşulan ve yeni dizilerden olan ‘’Gençliği Eyvah’’ ilk bölümüyle 15 Haziran günü karşımıza çıkmıştı. ATV ekranlarında yayınlanan dizide rol alan karakterler, birbirlerine ve rollerine çok yakıştırıldı. Reyting konusunda ilk günden büyük tırmanış yakalayan dizi, ilerleyen haftalarda da başarıyı elinde tutacak gibi görünüyor. Peki Gençliğim Eyvah dizisi oyuncuları kimdir, dizinin konusu nedir?

Gençliğim Eyvah Dizisi İlk Günden Çok İzlendi

15 Haziran Pazartesi günü ilk bölümü yayınlanan dizinin geri dönüşleri ve reyting düzeyi son derece güzel gelmeye başladı. İlerleyen haftalar için de aynı hevesle çalışacaklarına inandığımız oyuncular da, rollerine çok yakıştırıldı. Özellikle Azra rolünde Elif Doğan, rolüne yakıştırılan oyuncular arasında ilk sırada yer alıyor. Dizi içerisinde yaşanan düşmanlık ve aşk üçgeni de, izleyicileri fazlasıyla ekran başına kilitliyor diyebiliriz.

Gençliğim Eyvah Dizi Konusu

Geçtiğimiz günlerde Dizi TV programına konuşan Azra, yani Elif Doğan dizi konusu hakkında da bilgiler vermekten kaçınmadı. Oyuncunun söylemlerine göre Azra, babası Zekeriya’nın yolundan gitmek istemeyen, gitse bile bu yolun modern olanını seçen bir kız. Azra’nın babası kebapçı Zekeriya ise, başında 2 tane düşman olan bir adam. Zekeriya’nın düşmanlarından olan Ahmet ve Zola kardeşler de, Azra’ya büyük bir tutkuyla aşık olan gençlerdir. Arif’in çocukları ya sevdikleri kızın babasını zor durumda bırakarak kızı unutacaklardır, ya da kebapçı Zekeriya’yı hesaba katmadan Azra için mücadele edeceklerdir.

Arif’in çocuklarından olan Ahmet, Ekin Mert Daymaz tarafından canlandırılıyor. Sürekli işten çıkan, kovulan ve türlü tembellikler bir karaktere can veren Ekin Mert Daymaz, bu rol için saçlarını da kestirerek farklı bir imaja ev sahipliği yapmış.

Gençliğim Eyvah 2.Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Pazartesi günleri dizi severlerle buluşacak olan Gençliğim Eyvah dizisinin, bugün 2.bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bir maceraya tanıklık etmek istiyorsanız, yeni diziyi sizlere fazlasıyla öneriyoruz. Cengiz Bozkurt ve Levent Ülgen gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizinin 2.bölüm fragmanını, sizin için ekliyoruz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap