1. Ana Sayfa
  2. Genel Haberler
  3. GameX 2019 Tüm Hızıyla Geliyor

GameX 2019 Tüm Hızıyla Geliyor

GameX 2019

GameX 2019 Türkiye’nin sayılı büyük oyun fuarlarından biri halinde ve çok yakında oyun tutkunlarına kapılarını açmış olacak.

TÜYAP Fuar ve Kongre merkezinde gerçekleşecek GameX 2019 kapılarını 5 Eylül de açmaya başlayacak. Ekinlik 3 gün boyunca oyun tutkunlarını ağırlamaya devam edecek ve 8 Eylül akşamı da kapılarını bir daha ki seneye hazırlık yapmak adına kapayacak.

GameX bir birinden farklı bir çok etkinlik ile beraber oyun tutkunlarını eğlendirmeyi planlıyor. Bu etkinliklerin başında tabi ki de yeni çıkacak oyunları deneme şansı geliyor. Uluslar arası bir fuar olan GameX bu sayede katılımcılarına yeni oyunlar oynatma imkanı sunuyor.

GameX 2019

 

Yeni çıkacak oyunları deneme şansı bir çok etkinlikten biri olarak karşımıza çıksa da bunun yanı sıra Türkiye genelinden gelen insanların katıla bilmesi için bir Costplay yarışması da düzenlenecek. Indie oyunları denemeniz içinde ayrı bir alan düzenleyen GameX 2019. İnsanlara sadece büyük firma oyunlarını değil küçük oyun geliştiricilerinin oyunlarını tanıtmaları için de imkan tanımakta. Bu sayede insanlar kendi zevkine göre bir sürü oyunla tanışabilecekler.

Bunların yanı sıra bir çok Twitch yayıncısı ve Youtuber’ın da katılımlarının olacağı ve takipçileri ile tanışma ve fotoğraf çekilme şansı yakalamanıza da olanak sağlamakta. Drone ve robot savaşlarının da oldu bu etkinlik oyun tutkunlarını eğlenceli bir 3 güne davet etmekte.

 

Yorum Yap

Yorum Yap