1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. Galaxy Note 20 Tanıtım Tarihi Sızdırıldı!

Galaxy Note 20 Tanıtım Tarihi Sızdırıldı!

galaxy-note-20-tanitim-tarihi-sizdirildi-iste-o-tarih

Geçtiğimiz haftalar boyunca hep sızıntılarla gündeme gelen Galaxy Note 20 serisi, bu sefer de tanıtım tarihiyle ilgili gündemde. Bilindiği üzere Note 20, Note 20 Plus ve Note 20 Ultra dahil tüm cihazların özellikleri parça parça sızdırılmıştı. Yeni gelen bilgilere göre Galaxy Note 20 tanıtım tarihi de belirlendi. Peki cihaz ne zaman tanıtılacak, cihazın özellikleri nedir?

Galaxy Note 20 Serisi Özellikleri

Tanıtım tarihinden önce, geçtiğimiz haftalarda sık sık gündeme gelen Galaxy Note 20 serisinin özelliklerine tekrardan göz atabiliriz. Cihazda 120 Hz yenileme hızına sahip bir ekran yapısı ve S Pen kalem desteği bulunuyor. Aynı zamanda 16 GB RAM gücüne sahip olan cihaz Snapdragon 865 veya Exynos 992 işlemcilerinden herhangi birini kullanacak.

 

Galaxy Note 20 Serisinin Kameraları Çok Konuşulacak

Galaxy Note 20 kamerasına göz attığımız zaman 12 Megapiksel ana kamerayı ve 64 Megapiksel telefoto özelliğine sahip bir kamerayı görebiliyoruz. Her iki kameraya da 12 Megapiksel kalitesinde ultra geniş açılı çekim yapabilen bir kamera eşlik ediyor.

Galaxy Note 20 Plus modelinde ise 108 Megapiksel ana kamerayla karşılaşıyoruz. Bu kameraya ek olarak telefoto ve ultra geniş açılı çekim yapabilen 12 Megapiksel kamera eşlik ediyor. Ayrıca modelde derinlik algılayıcı, yani ToF yerine lazer odaklanma tercihi yapılmış. Durum böyle olunca da Ultra modelindeki odaklanma probleminin çözüldüğünü çok rahat ifade edebiliriz.

Galaxy Note 20 tanıtım tarihine göz atmadan önce batarya özelliklerine de göz atalım. Note 20 modelinde batarya gücü 4300 mAh olacak. Galaxy Note 20 Plus modelinde ise batarya gücü 4500 mAh olacak.

Galaxy Note 20 Tanıtım Tarihi

Cihazın bütün özellikleri, ortaya çıkan sızıntılarla öğrenilmişti. Tanıtıma az bir zaman kala tanıtım tarihinin de ortaya çıkmasıyla birlikte, artık bilmediğimiz bir şeyin olmadığını söyleyebiliriz. Galaxy serisinin tanıtım tarihi 5 Ağustos Çarşamba günü olarak belirlenmiş. Tanıtım tarihi geldiği zaman Galaxy Note 20, Note 20 Plus ve Note 20 Ultra modelleri tanıtılacak.

Cihazın fiyatı konusunda da bazı söylentiler gelse de, henüz kesinleşen bir ayrıntı bulunmuyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap