1. Ana Sayfa
  2. İncelemeler
  3. Galaxy M01’in Özellikleri Sızdırıldı – Galaxy M01 İncelemesi

Galaxy M01’in Özellikleri Sızdırıldı – Galaxy M01 İncelemesi

Galaxy M01
6.0110
6.0
Galaxy M01

Samsung'un yeni telefonu Galaxy M01'i inceledik

  • Ekran 6
  • İşlemci 6
  • Hız 5
  • Görünüm 7

Uygun fiyatı ile raflarda yerini alacağını tahmin ettiğimiz Samsung’un giriş-orta seviye telefonu Galaxy M01, 118 dolar fiyat etiketiyle tanıtıldı. Peki Galaxy M01 kullanıcılara ne vaat ediyor? Teknik özellikleri ve daha fazlasını detaylı olarak yazımızda inceledik.

Samsung Galaxy M01 özellikleri nedir?

Yabancı kaynaklardan sızdırılan bir görselde Galaxy M01’in teknik özelliklerinin tamamı yer alıyor. Kamera açısından inceleyecek olursak, arka tarafta 13 Megapiksel çözünürlüğünde f/2.2 diyaframa sahip ana kamera bizlere eşlik ediyor. Çift kameralı olarak karşımıza çıkan bu telefonun ikinci kamerası da 2 Megapiksel çözünürlüğünde. f/2.4 diyaframa sahip bu kameraya derinlik algılama sensörü de eşlik ediyor. Günümüzde diyafram değerlerinin oldukça düşük bir seviyede olduğunu da söyleyebiliriz.

Ön kamerası ise ise 5 Megapiksel çözünürlüğünde f/2.2 diyafram açıklığına sahip bir kamera. 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanına sahip olan bu telefon, gücünü Snapdragon 439 işlemciden alıyor. 5.71 inç büyüklüğünde ekran ile karşımıza gelecek bu telefon, 720×1560 piksel çözünürlükle kullanıcı karşısına çıkacak.

Önerilen Yazı
Teknoloji Bağımlılığı Nedir? Teknoloji Bağımlılığından Nasıl Kurtulabilirsiniz?

Cihaz 118 dolar etkiletiyle satışa çıkacak. Türkiye’deki vergilendirme sistemiyle beraber fiyatını 2000TL dolaylarında görebiliriz.

Sızdırılan görselde, telefonun damla çentik tasarımı ile ve tahminen düşük bir ekran kasa oranı ile karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz. Samsung, M serisi telefonları ile orta – alt sınıf cihazlar üretmeye devam ederken batarya, ekran gibi özelliklerden kısmaması da kullanıcıyı fazlasıyla memnun edecek türden.

Peki siz bu cihazı çıktıktan sonra almayı düşünür müydünüz?

 

Yorum Yap

Yorum Yap