1. Ana Sayfa
  2. Manşet
  3. Forza Street, iOS ve Android İçin Ücretsiz Oldu!
Trendlerdeki Yazı

Forza Street, iOS ve Android İçin Ücretsiz Oldu!

Forza Street, iOS ve Android İçin Ücretsiz Oldu!
Corona Virüs salgını sebebiyle evde kalmaya devam ettiğimiz bugünlerde pek çok firma tarafından bazı oyunlar günlük, haftalık ya da aylık olarak ücretsiz oynanmaya sunuldu. Bugün bir firma daha oyununu ücretsiz hale getirdiğini açıkladı. Forza Street, iOS ve Android İçin Ücretsiz Oldu! 

Forza Street, iOS ve Android İçin Ücretsiz Oldu!

Oyun sektörünün içerisinde vakit geçiren hemen hemen herkesin bileceği Forza Street oyunu ücretsiz oldu! iOS ve Android cihazlar için ücretsiz olarak indirilebilecek. Oyunu 30 gün içerisinde indirirseniz eğer belki hediye sahibi bile olabilirsiniz.

iOS ve Android İçin Ücretsiz Oldu!

Geçen aylarda Samsung ve Xbox oyun konsollarıyla arasında anlaşma yapan firma, Android telefonlar için Google Play Store ve Galaxy Store ile de anlaşma yaptı. Oyun artık tüm platformlar için ücretsiz oldu. Dünya genelinde tüm Android ve iOS cihazlarda oynanabilecek Forza Street oyunuyla siz de keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Evde kalmaya devam ettiğimiz bugünlerde kendimize uğraşacak yeni şeyler arayabiliriz. Eğer oyun oynamayı seven kişiler arasında bulunuyorsanız bu oyun tam size göre. Sizlere vazgeçemeyeceğiniz yarış keyfini sunan oyunda sinematik bir deneyim de kazanabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde yer alan farklı araçlar sayesinde bir kullandığınız aracı bir daha kullanmayabilirsiniz. Herhangi bir aracı kullanmak için para ödemenize bile gerek yok.
Önerilen Yazı
SAHA EXPO 2020  Ertelendi!

Hediye Kazanmak İçin Hemen İndirin!

Bu yarış oyununu gerek iOS gerek ise Android telefonlara ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz takdirde oyununuzu gerek Xbox üzerinden gerek ise Windows 10 üzerinden senkronize edilmektedir. Böylelikle oyuncular iki ayrı hesapla uğraşmak zorunda kalmayacaktır.

Hediye Kazanmak İçin Hemen İndirin!

Mobil Oyunlar her daim popülerliğini korumaya devam etmekte. Bütün telefonlar üzerinde oynanabilecek olan Forza Street oyunu ilk 30 gün oyuncuları bir sürprizle karşılamakta. Oyunu iOS ve Android cihazlar harici Windows 10 platformundan da indirilmektedir. İlk indirdiğinizde hemen Ford GT araç sahibi olabilecek ve hediyeler almaya başlayacaksınız.

Hemen hediyeler almak için Google Play Store, App Store ve Galaxy Store mağazalarından Forza Street oyununu indirebilirsiniz. Oyunu indiremezseniz ya da herhangi bir problemle karşı karşıya gelirseniz yorum kısmından bize karşılaştığınız sorunu belirtebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap