1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Firewall Zero Hour, Kısa Bir Süre İçin Ücretsiz!

Firewall Zero Hour, Kısa Bir Süre İçin Ücretsiz!

Firewall-Zero-Hour

Firewall Zero Hour ’un oyun direktörü, PlayStation Blog’da yaptığı paylaşımda Firewall Zero Hour’un, piyasaya sürülüşünün 1. yılı şerefine kısa bir süre için ücretsiz olarak sunulduğunu yazdı.

Firewall Zero Hour oyunu 28 Ağustos 2019 ’da ilk yıl dönümünü kutlamaya hazırlanıyor. Oyunun yapımcı firması olan First Contact Entertainment ekibi ise henüz oyunu denememiş olan PlayStation VR abonelerine ücretsiz deneme fırsatı sunuyor. Firewall Zero Hour oyunu yaklaşık olarak 1 yıl kadar önce, bir PlayStation VR oyunu olarak piyasaya sürüldü. Geride kalan bu 1 yıl boyunca oyun severler tarafından oldukça tercih edilen bir hale gelen Firewall Zero Hour, UploadVR tarafından yılın VR oyunu olarak seçilmişti.

Firewall Zero Hour, Kısa Bir Süre İçin Ücretsiz!

Oyunun piyasaya çıkışının 1. yılını kutlamak isteyen şirket ise bunun için oyunu kısa bir süre için ücretsiz olarak paylaşma kararı aldı. Bunun yanında şirket, oyunla ilgili de pek çok istatiksel veriyi paylaştı. Yapılan açıklamada ise bir teşekkür mesajı olarak; “Tüm bu dönüm noktalarının şerefine, 28 Ağustos – 2 Eylül tarihleri arasında, aktif PS Plus üyeleri için genişletilmiş ücretsiz deneme sürümünü sunmaktan heyecan duyuyoruz! “ifadeleri yer aldı.

Ücretsiz olarak oynanabilecek bu 6 günlük süreçte oyuncular; en yeni haritaları, silahları ve donanımları test edebilecekken, bir araya gelerek savaşabilecekler de. Yapımcılar ise oyun 1 yıl önce piyasaya sürüldüğünden bu güne kadar oyuna 4 tane yeni harita (Containment, Hangar, F.O.B., Newsroom) daha eklediler. Bu şekilde oyunun hala aktif bir şekilde oynandığını belirttiler. Ayrıca Firewall Zero Hour’un oyun yönetmeni Damoun Shabestari, deneme süresi boyunca oyun severlerin 13 Ağustos’ta yayınlanan güncelleme içeriğine de erişebileceklerini söyledi. Ayrıca Firewall Zero Hour’un ücretsiz süresi boyunca Double XP Etkinliği’yle de birlikte gerçekleşecek. Bu etkinlik oyuncuların çok daha hızlı bir biçimde seviye atlamasını sağlayan Double XP Etkinliği’yle de birlikte gerçekleşeceği belirtildi.

Şirket tarafından açıklanan istatiksel verilerde ise şunlar yer alıyor;

– Oyun toplamda 4.028.896 saatin üzerinde (yani yaklaşık 460 yıl boyunca) oynandı.
– Oyunda 26.833.576 ’den fazla düşman yok edildi.
– En çok oynanan ilk üç harita Compound, District ve Hotel haritaları oldu.
– En çok tercih edilen ilk üç silah ise Taylor X-75, Spitfire ve Taylor X-75 CQB oldu.
– En çok seçilen üç karakter Texas, Red ve Skip!

Yorum Yap

Yorum Yap