1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. FIFA 2021 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

FIFA 2021 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

fifa-2021

Geçtiğimiz günlerde PlayStation 5’in tanıtılmasıyla beraber, neredeyse PS4 oyunları unutulmuştu. Tabii ki bu süreçte de çalışmalarına devam eden EA Sports, kullanıcıların merak ettiği FIFA 2021 oyununu da hazırladı. Aynı zamanda hazırlanan oyunun hangi konsollara geleceği ve fiyatı da belli oldu. Bakalım FIFA 2021 çıkış tarihi ve fiyatı hakkında hangi gelişmeler yer alıyor?

FIFA 2021 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

FIFA tutkunları tarafından merakla beklenen oyunun çıkış tarihi, şu an itibariyle 9 Ekim 2020 olarak açıklandı. Aynı zamanda oyunda yer alan Champions Edition ve Ultimate Edition versiyonları da erkenden sipariş verilirse, 6 Ekim tarihinde oynanabilir olacak.

Yeni oyunun hangi platformlara geleceği merak konusu olmuşken, EA Sports’un yaptığı açıklamayı da sizlerle paylaşalım. Firmanın açıklamalarına göre oyun PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox X serisi ve bilgisayar için çıkışını yapacak.

FIFA 2021 Ön Sipariş ve Normal Fiyatlandırma

EA Sports, yeni oyunun ön sipariş fiyatını ve normal fiyatlarını da açıkladı. Eğer oyununu Xbox Store Şampiyonlar Versiyonunu erkenden sipariş verecekseniz, 537,30 TL gibi bir tutarla karşılaşacaksınız. Ayrıca Xbox Store standart sürüm için de erken sipariş fiyatı 497,50 TL olarak belirlendi. Peki yeni oyunun tüm platformlardaki fiyatları nasıl şekilleniyor?

  • Xbox Store Ultimate Versiyon 629,10 TL
  • Steam Standart Versiyon 419,99 TL
  • Steam Şampiyonlar Versiyonu 559,99 TL
  • Steam Ultimate Versiyonu 599,99 TL

Oyunun Steam ve Xbox alanında fiyatları bu şekilde ortaya çıkarken, PlayStation 4 sürümü için herhangi bir fiyat bulunamadı. İlerleyen günlerde yeni fiyatlar ve detaylar geldikçe sizlere yeniden bilgi veriyor olacağız. Bakalım yeni FIFA 2021 aldığı parayı hak edecek cinsten bir oyun olacak mı? Sizlerden de FIFA 2021 hakkında görüşlerinizi bekliyor, yorumlarınızı önemsiyoruz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap