1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. FIFA 20, PS4’teki EA Access Üyelerine Ücretsiz Oldu!

FIFA 20, PS4’teki EA Access Üyelerine Ücretsiz Oldu!

FIFA 20

Electronic Arts tarafından açıklama yapıldı. FIFA 20, PS4’teki EA Access Üyelerine Ücretsiz Oldu! Müjdeli haber Amerikalı şirketin hem FIFA 21 hem de Madden NFL 21’i bu yıl hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 için piyasaya süreceklerini doğruladıktan hemen sonra geldi. Dünyanın en büyük video oyun yayıncıları arasında yer alan Electronic Arts, FIFA 20 ile ilgili sevindirecek bir duyuru yaptı. EA access üyeleri bugünden itibaren fenomen futbol oyununun son sürümüne ücretsiz olarak ulaşabilecek.

FIFA 20, PS4’teki EA Access Üyelerine Ücretsiz Oldu!

EA Access’in resmi  Twitter hesabı üzerinden yapılan duyurunun hemen ardından pek çok kullanıcı FIFA 2020 oyununu indirmek için platforma giriş yaptı. Kullanıcılar ayda 4.99 Dolar veya yılda 29.99 Dolar ödeyerek kütüphanede yer alan oyunlara erişim sağladılar.

EA Access’in resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan duyurunun ardından pek çok kullanıcı FIFA 20’yi indirmek için platforma akın etti. Kullanıcılar ayda 4,99 dolar veya yılda 29,99 dolar ödeyerek, EA Access’in kütüphanesinde yer alan ücretli/ücretsiz tüm içeriklere erişebiliyorlar.

FIFA 2020 dışında Anthem, Madden NFL 20, Star Wars gibi pek çok profesyonel oyun EA Access abonelerine ücretsiz olarak sunulmaktadır. Xbox One ve Playstation 4 platformları için abonelik tabanlı bir video oyun hizmeti olan EA Access, abonelerine kütüphanede yer almayan diğer oyunlar için de yüzde 10 indirim imkanı kazandırıyor. Ayrıca EA Access sizlere gelecek yeni oyunlar için ücretsiz 10 saatlik denemeler sunmakta.

Önerilen Yazı
Spotify Kids Uygulamasına Geçmiş Görüntüleme Özelliği Getirildi!

31 Mart 2020 tarihinde sona eren birinci çeyrek ve tam yıl için mali sonuçları açıklayan Electronic Arts, 2019 yılında dijital platformları üzerinden yaptığı satışların bir önceki yıla oranla yüzde 9 artış sağlayarak 4 milyar dolar gibi bir seviyelere yükseldiğini belirtmişti.

 

Yorum Yap

Yorum Yap