1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Fiat Egea Ödemeleri Ertelendi
Trendlerdeki Yazı

Fiat Egea Ödemeleri Ertelendi

Fiat Egea Ödemeleri Ertelendi

Ünlü otomobil markalarından biri olan Fiat, geçtiğimiz günlerde bazı araba modellerinde ödemeleri erteledi. Fiat Egea Ödemeleri Ertelendi

Fiat Egea Ödemeleri Ertelendi

Fiat, kredi ve vade konularında da kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. Mayıs ayına özel olarak düzenlediği satış kampanyası ile otomobil sahibi olmayı kolaylaştırmaktadır. Cazip faiz avantajları ve kredi erteleme seçeneklerinin sunulduğu kampanya da Fiat Egea ailesinde 50 bin TL’ye 24 ay boyunca %0.99 faiz avantajı geçerli olmaktadır. 3 ay erteleme imkanınında sunulduğu kredi kapsamında, ilk ödemeler Eylül ayında başlayacaktır.

Egea Sedan modelleri için de geçerli olan otomatik vites hediye kampanyası da Mayıs ayı boyunca geçerliliğini koruyacak. Koronavirüs salgınında en büyük görevleri üstlenen sağlık çalışanları için de Fiat ayrıca %3 indirim sunmaktadır. Fiat markasının tüm modelleri çevrimiçi olarak değerlendirilebilme imkanına sahiptir. Yani Fiat’ın sunduğu tüm fırsatlara hiç evinizden çıkmadan bile detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Önerilen Yazı
2020 Toyota Sienna Yenilendi

Corona virüsü salgını sürecinde tüm bayiliklerini online ortama taşıyan Fiat, bayi web siteleri ve sosyal medya aracılığıyla görüntülü görüşme hizmetini sunmakta. Diğer yandan satış sonrası da müşterilerden desteğini esirgemeyen Fiat, model yılı farketmeksizin tüm araçlara dezenfeksiyon hizmeti sunmaya devam ediyor. Geçen ay da araçlardaki mevcut garanti süreleri Haziran ayı sonuna kadar uzatıldı. Bakim sürelerini de 3 ay ya da 3 bin kilometreye kadar esneterek müşterilerine yardımcı olmaya devam etmekte.

Fiat ya da diğer araç markalarından yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya özen göstereceğiz. Siz de bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilir, yorum kısmından görüşlerinizi kolaylıkla bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap