1. Ana Sayfa
 2. Otomobil Haberleri
 3. Fiat 500X Dikkat Çeken İndirimli Fiyatı Açıklandı!

Fiat 500X Dikkat Çeken İndirimli Fiyatı Açıklandı!

2020-07-07_11-17-57

Fiat 500X aracının kendine has pek çok özelliği var ve bu araç uzun süredir insanların ilgisini çekiyor. Özellikle düzenlenen etkinlik bölgesinde (Sarıkamış’ta) oldukça ilgi çekmiş olan bir model olarak tanıtılan Fiat 500X aracı, hem küçük hem ekonomik hem de özel bir seri olarak hizmet veriyor. Sportif model olarak çalışmalarını sürdüren bu araç aynı zamanda güçlü de bir ayndan. Şirketin 2019 senesinde yaptığı B segmenti yatırım aracı çalışması ile birlikte SUV araç olarak 500x tanıtımı yapıldı ve çok beğenildi.

İtalyan markası Fiat tarafından yapılan bu tanıtımlara dair çok fazla şey olduğunu söyleyebiliriz. Hem firmanın kendi tasarımını hem de ihtiyaçlara dair pek çok beklenti seçeneğinin ön plana çıkarılma sürecini organize eden bütün çalışmalar için tek bir tıklama ile siparişleri ön plana çıkarabilirsiniz. Araç en sportif model olarak da karşımıza geniş içeriklerle çıkıyor. Bu sayede birden fazla donanım ve motor seçeneği ile satışa sunuluyor diyebiliriz. Marka bazlı olarak ürünün detaylı incelemelerini sizin için hazırladık.

Araçla ilgili olarak dış tasarımlar ve iç tasarımlar tamamen birbirinden farklı yapılarda ön plana çıkarılıyor. Yeni Fiat 500X için farklı donanım seçenekleri sunuluyor ve 3 farklı seçenek için farklı fiyatlar sunuluyor diyebiliriz.

Fiat 500X iç tasarımda ne var?

Marka bazlı olarak firmanın iç tasarımında ön plana çıkarılan pek çok seçenek var. Kumaş yapısı, deri döşemelerde ön plana çıkarılan yapılar ve aynı zamanda özel olarak çift bölgeli dijital klima seçenekleri ile sunulan özel sürücü koltuğu seçenekleri ve her araçta görülen özel kol dayama haznesi bölümü araç için büyük bir güzellik katıyor ve iç tasarımının dizaynını çok güçlü şekilde bizlere sunuyor.

Yolculukların ferah ve akıcı hale gelmesi adına ön plana çıkarılan elektrikli açılabilir cam tavan konusu da gayet keyifli bir durum diyebiliriz. Sport donanımına bakarsanız iş hacminin biraz daha farklı olduğunu görebilirsiniz. Burada sport modundaki araç için biraz daha spor araba imajı yansıtılıyor. Döşemelerin rengi daha koyu oluyor ve daha sport bir yapıda ön plana çıkarılıyor.

Araçta bulunan multimedye sistemi gerçekten güçlü! Bu tarz bir araç için oldukça iddialı olan bu sistem herkes için etkileşim yaratıyor ve güçlü bir seçenek ile kendinize dair yenilikleri kullanabiliyorsunuz. Cep telefonunuz ile arabaya kolaylıkla müdahele edebilecek bir seviye yaratan bu araç için söyleyecek çok fazla şey var. Detayların tamamını kendinize göre kullanabilir ve kolaylıkla bu seçenekleri ön plana çıkarabilirsiniz. Hem sizin için hem de size dair büyük bir yenilik yaratmak için kullanılan çözümleri tek bir tıklama ile kullanabilirsiniz. 7 inçlik multimedya ekranı adeta bir tablet tarzıyla ön plana çıkan analog düğmeleri destekliyor ve herkes için daha keyifli bir kullanım sunuyor.

Aracın diğer ekstra özellikleri:

 • Adaptif hız sabitleme sistemi özelliği
 • Trafik işaretlerini okuyarak akıllı hız asistanı desteği sunma
 • Otonom acil durum fren teknolojisi
 • Şerit takip sistemi
 • Kör nokta uyarı sistemi
 • Arka çapraz trafik uyarı sistemi

Şeklinde paketler sunuluyor. Ayrıca donanımlara bakarsak 3 farklı paket bulunuyor. Bunlar:

 • Urban
 • Cross
 • Sport

şeklinde karşımıza çıkan modeller oluyor. Peki ama bu aracın fiyatı nedir gelin bir de ona değinelim. Malumunuz herkesin en çok merak ettiği konu bu oluyor.

Fiat 500X fiyatı 2020

 • 500X Urban 1.0 FireFly 120 HP MT 187.900 TL – 177.900 TL
 • 500X City Cross 1.6 M.Jet 120 HP DCT 232.900 TL – 207.900 TL
 • 500X Cross 1.6 M.Jet 120 HP DCT 242.900 TL – 232.900 TL
 • 500X Cross Plus 1.6 M.Jet 120 HP DCT 257.900 TL –  247.900 TL
 • 500X Sport 1.3 FireFly 150 HP DCT 254.900 TL – 244.900 TL

Bu şekilde bir liste ile karşılaşıyoruz fiyat konusunda.

Yorum Yap

Yorum Yap