1. Ana Sayfa
  2. Manşet
  3. Fast & Furious Crossroads’un Çıkış Tarihi Duyuruldu

Fast & Furious Crossroads’un Çıkış Tarihi Duyuruldu

Fast & Furious Crossroads

Sinemada büyük başarıları bulunan, bugün bile severek kendini izlettiren Hızlı ve Öfkeli’nin yeni oyunu Fast & Furious Crossroads’un fragmanı yayınlandı. 7 Ağustos’ta raflarda yerini alacak oyunun fragmanı her ne kadar güzel gözükse de görüntü kalitesi için aynı şeyi söyleyebilir miyiz? Detaylar yazımızda.

Fragman geldi ama..

Sevilen dizinin ve oyun tutkunlarını sevindirecek haber bugün geldi. Bugün yayınlanan video ile birlikte Fast & Furious Crossroads’un fragmanıyla birlikte çıkış tarihini de öğrenmiş olduk. PC, PS4 ve XBOX ONE platformlarında yer alacak bu oyun, 7 Ağustos’ta raflardaki yerini alacak. Oyunun fragmanı fazlasıyla ilgi çekici görünse de, yıllar öncesinde kalmış gibi gözüken grafikleriyle hayal kırıklığı yarattı. Fragmanın beklenenden erken gelmesinin sonucu olarak bu grafiklerin bu şekilde sunulduğu söylense de tahminimizde oyun severler bu grafikler sonucunda fazlasıyla hayal kırıklığına uğramıştır.

Vin Diesel, Michelle Rodriguez, ve Tyrese Gibson gibi ünlülerin seslerini içeren fragmanda, hareketli aksiyon sahneleri fazlasıyla dikkat çekmeyi başardı.

Önerilen Yazı
Samurai Shodown Oyunu Epic Store’da Ücretsiz Olarak Başlatılacak

Oyundaki asıl yenilik 3 kişilik bir online modu içermesi. Dünyadaki hiçbir oyunda daha önce görülmemiz bu fantezi modu, oyunun kötü grafiklerini geride bırakabilecek midir, bilemeyiz. Modun hakkında çok fazla bilgi sahibi olmasak da, fazlasıyla eğlenceli ve keyifli bir modun bizleri beklediğini tahmin ettiğimizi söyleyebiliriz.

Sizleri video ile baş başa bırakmadan önce, detaylar ortaya çıktığında sizleri tekrar bilgilendireceğimizi hatırlatalım.

Fast & Furious Crossroads hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Sizce oyun bekleneni verebildi mi?

Yorum Yap