1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Far Cry 6 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Far Cry 6 Çıkış Tarihi Belli Oldu

farcry6

Son dönemlerin popüler oyun serisi olan Far Cry, son oyununun çıkış tarihini de açıkladı. Twitter gündeminde yayınlanan haberlere göre oyunun çıkış tarihi beli olurken, oyun senaryosu hakkında da çeşitli bilgiler verildi. Merakla beklenen Far Cry 6 çıkış tarihi netleşmesiyle beraber, biz de sizlere hem tarihle hem de senaryoyla ilgili bilgiler verdik. Bakalım yeni oyun, oyun severlere neler sunacak?

Far Cry 6 Çıkış Tarihi Ne Zamanı İşaret Ediyor?

Oyunun çıkış tarihine baktığımız zaman, 2021 yılının ilk çeyreği bilgilerini alıyoruz. Twitter gündeminde yayınlanan haberlere göre hem oyunun çıkış tarihiyle, hem de senaryosuyla ilgili bilgiler verildi. Ancak bu konu hakkında oyun yapımcılarından herhangi bir açıklama gelmezken, yeni iddialara da ortaya çıkmaya devam ediyor. Biz de ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyerek, sizlere oyun senaryosu hakkında da bilgiler vereceğiz.

Far Cry 6 Oyunu Karakteri ve Konusu

Breaking Bad dizisinde oynayan Gus Fring, Giancarlo Esposito karakterine hayat veriyordu. Son çıkan haberlere göre yeni oyunda bu karakter de bulunacak ve kötü adam rolünü alacak. Yayınlanan haberlerde oyunun sloganı da belli olmuş durumda. Slogan oyun severlere ‘’Yaraya hoşgeldiniz. Diktatör olan Castillo ve Diego eski günlerine dönebilmek adına tüm halka zulmediyor. Ortaya çıkan baskılar devrimin fitilini ateşledi’’ mesajını iletiyor.

Yeni oyun ortaya çıktıktan sonra PS4 ve Xbox One kullanıcıları tarafından satın alınırsa, oyun PlayStation 5 ve Xbox Series X platformlarına da ücretsiz bir şekilde aktarılacak. Yani kullanıcılar oyunu oynamak için bir defa satın alacak, başka alanda oynamak isterlerse de oyun haklarını taşıyabilecekler. İlerleyen günlerde oyunun çıkış tarihi ve fiyatı hakkında da daha detaylı bilgiler öğrenerek sizlere yeniden bilgi veriyor olacağız. Bakalım yeni oyun, kullanıcıları memnun edebilecek mi?

Önerilen Yazı
Epic Games 111 TL Olan Oyunları Ücretsiz Sundu
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap