1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Facebook Yeni Tasarımı Kullanıma Açıldı!

Facebook Yeni Tasarımı Kullanıma Açıldı!

Facebook Yeni Tasarımı Kullanıma Açıldı!
Dünya genelinde hemen hemen her yaştan kullanıcıya hitap eden popüler sosyal medya uygulaması Facebook Yeni Tasarımı Kullanıma Açıldı! 
Facebook platformu, geçtiğimiz aylarda yayınlamış olduğu ve karanlık modda olan yeni tasarım herkesin kullanımına açıldı. Dünyanın en popüler sosyal medya paltformları arasında yer alan Facebook her ay tasarım değişmesiyle bilinmektedir.

Facebook geçtiğimiz aylarda karanlık modun bulunduğu yeni bir tasarıma geçmiş, fakat bu tasarım belirli başlı kullanıcılara sunulmuştu. Facebook yayınladığı bir blog gönderisinde bu yapılan yeni tasarımın artık herkes tarafından kullanılabileceğini açıkladı.

Şirket, geçtiğimiz aylarda içerisinde karanlık modun da bulunduğu yeni bir tasarıma geçmiş, ancak bu tasarım belirli kullanıcılara sunulmuştu.

Facebook, yayınladığı bir blog gönderisinde yeni tasarımın artık herkes tarafından kullanılabileceğini açıkladı.

Facebook Yeni Tasarımı Kullanıma Açıldı! Daha Sade ve Daha Hızlı!

Facebook sunduğu yeni tasarım sayesinde kullanıcılarına daha hızlı bir performans sunuyor. Uygulama içerisinde bulunan karanlik mod kullanıcılara daha basit bir ara yüz sunuyor. Yeni tasarımı sizler için yakından inceleyecek olursak, sayfanın en üst kısmında yer alan Gruplar, Market ve daha fazla seçeneğin bulunduğu sekmelerle karşılaşıyoruz. Bu sekmelerin hemen altında ise hikayeler kısmı var.

Kullanıcılar bu modda aradıklarını daha hızlı bulmalarına yardımcı olduğunu söylerken, ayrıca ana sayfa ve diğer sayfaların da daha hızlı açılacağını bildirmektedir.

Facebook’un Yeni Tasarımı Nasıl Kullanılır?

Öncelikle bilgisayarınız üzerinden Facebook’a girin. En sağ kısımda yer alan Ayarlar kısmına tıklayarak pencereyi açın. Yeni Facebook’a Geçiş Yap kısmına tıklayın. Karşınıza da yeni tema çıkacak. İster aydınlık isterseniz de koyu temayı seçerek BAŞLA kısmına tıklayabilirsiniz.

Önerilen Yazı
İnstagram Mesajlarına Yeni Güncelleme Geliyor!

Artık Facebook’u yeni tasarımıyla kullanmaya başlayabilirsiniz. Tekrardan eski görünüme geçmek için yine Ayarlar kısmından Klasik Facebook’a Geçiş Yap seçeneğini seçebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap