1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Facebook Shops Resmi Olarak Tanıtıldı
Trendlerdeki Yazı

Facebook Shops Resmi Olarak Tanıtıldı

Facebook Shops Resmi Olarak Tanıtıldı

En çok tercih edilen sosyal medya uygulamalarından biri olan Facebook uygulamasının resmi alışveriş uygulaması olan Facebook Shops Resmi Olarak Tanıtıldı . Bir alışveriş uygulaması olan Facebook Shops, kullanıcı dostu tasarımıyla satıcı ve müşteri arasındaki ilişkiyi çevrimiçi platformda birleştirecek.

Facebook Shops Resmi Olarak Tanıtıldı

Sosyal medyanın önemli bir parçası olan Facebook, günümüz şartlarında insanların birbiriyle görüntülü ya da sesli konuşmasına olanak sağlıyor iletişim kurmalarına yardımcı oluyor. Gerek arkadaş, gerek ise aile içerisinde sosyal ulaşılabilirlik açısından platform oluşturma imkanını kullanıcılarına sunan Facebook, büyük bir adım atarak gelişmişliğini bir kez daha kanıtladı. Alışveriş konusunda da kullanıcılarına yardımcı olmak isteyen Facebook kolları sıvadı.

Shops firması, insanların Facebook üzerinden bir fotoğraf paylaşıp Satılık ibaresini kullanmak yerine bu işlemi daha da kolaya indirdi. Özellikle küçük işletmelerin dostu olacak olan Facebook’un bu platformu daha kolay alışveriş deneyimini kullanıcılarla buluşturacak ve onların alışverişini kolaylaştıracaktır.

Önerilen Yazı
Instagram, Rehber İçerikler İçin Güncelleme Yaptı

Gerek dünya genelinde gerek ise Türkiye genelinde yaşanan Corona Virüsü salgını sebebiyle özellikle küçük işletmeler ayakta durmakta zorlanır hale gelmiştir. Pek çoğu kepenk kapatmış pek çoğu da kredi batağına sürüklenmiştir. Bu gibi durumların önüne geçebilmek, küçük esnafı ayakta tutabilmek için Facebook kolları sıvadı. Facebook Shops bugün resmen tanıtıldı. Tanıtımı gerçekleştirilen bu platform üzerinde küçük esnaf gönül rahatlığıyla satış yapabilecek ve ayakta kalabilecektir. Firmayla alakalı yeni bilgiler edindikçe sizlerle paylaşmaya özen göstereceğiz. Bizi takipte kalarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap