1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Facebook Anket Artık Messenger da

Facebook Anket Artık Messenger da

Facebook Anket Artık Messenger da

Sosyal medya uygulamaları arasında en çok tercih edilen Facebook her geçen gün kendini yenilemeye devam ettiği gibi geçmişte deneyim sahibi olduğu şeyleri yeniden gündeme getirmektedir. Kısa bir dönem Facebook Messenger üzerinde bi anket uygulaması kullanmıştı. Daha sonra bu uygulama kaldırılmıştı. Kaldırılan anket uygulaması yeniden geliyor. Facebook Anket Artık Messenger da 

Facebook Anket Artık Messenger da

Facebook uygulamasının mesajlaşma uygulaması olan Messenger da bir dönem anket özelliği vardı. Fakat bu özellik daha sonra Facebook tarafından kaldırıldı. Görünüşe göre bir takım kullanıcılar tarafından faydalı olarak nitelendirilen ve geri gelmesi talep edilen bu özellik, Messenger uygulamasında yeniden yolunu bulacak. Yeni renkleri, güncellenmiş oy ver butonuyla beraber yeni anket özelliğinin eskisine nazaran çok iyi olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bu anket özelliği gerek Windows gerek ise Mac kullanıcıları tarafından kullanılabilecek.

Messenger bünyesine yeniden gelen bu özelliğin kullanımı çok basit. Grup sohbetlerinizde karşınıza çıkan + işaretine tıkladıktan sonra anket ikonuna tıklayabilirsiniz. Daha sonra ise arkadaşlarınıza sormak istediğiniz soruyu ve verecekleri cevapları ekleyebilirsiniz. Daha sonra da Ayarlar kısmına tıklayarak Anket oluştur seçeneğini seçin. Ve soracağınız sorularla bezenmiş anketiniz oluşmuş durumda.

Önerilen Yazı
WhatsApp QR Kod İle Yeni Kişi Ekleyebileceksiniz

Pandemi sebebiyle pek çok insanın evde kalmasından ötürü yeni yeni uğraşlar aranmaya devam etmektedir. Facebook da tüm bunları göz önünde bulundurarak daha önceden geliştirdiği sistemi yeniden karşımıza çıkarıyor. Sizinde konuyla alakalı söylemek istedikleriniz varsa yorum kısmından bizlere belirtebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap