1. Ana Sayfa
  2. Manşet
  3. Eve Echoes, Android ve iOS Platformlarına Geliyor

Eve Echoes, Android ve iOS Platformlarına Geliyor

Eve Echoes, Android ve iOS Platformlarına Geliyor

Dünya genelinde oldukça popüler bir oyun olan Eve Online mobil platformlara bomba gibi girecek. Eve Echoes adında olan yeni oyun Ağustos ayında kullanıcılarla buluşmayı hedeflemektedir. Eve Echoes, Android ve iOS Platformlarına Geliyor 

Eve Echoes Ağustos ayında kullanıcılarıyla buluşacak. Adından da anlaşılacağı gibi dünya genelinde bir çok kullanıcı barındıran Eve Online oyununun mobil versiyonu geliyor.

Eve Echoes, Android ve iOS Platformlarına Geliyor

Eve Online, bilgisayar tabanlı, uzay temalı bir MMO oyunu desek yalan olmaz. 2003 yılında temelleri atılmış olan bu oyun, dünya genelinde çok büyük bir kitleye sahiptir. Yapımcı şirket bu başarısını da mobil aygıtlara taşımayı düşündü. İnanılmaz detaylı bir şekilde geliştirilmiş olan mobil oyunun tanıtım videosu da yayınlanmış durumda.

3 yıl boyunca geliştirilmiş olan bu uzay MMO oyununda istediğinizde dilediğiniz gibi seyahat edebilirsiniz. Oyun içerisinde 8.000 den daha fazla güneş sistemi bulunmakta. Eve Echoes oyununu isterseniz kullanıcılar arasında, dilerseniz de arkadaşlarınızla yapay zekaya karşı savaşma imkanı olmaktadır. Oyun içerisinde olan görsellerden bir derleme sunan şirket, oyun üzerinde çok detaylı bir uğraş verildiğini bize kanıtladı.

Önerilen Yazı
Terraria Oyuncu Rekoru Kırdı

Oyun içerisinde savaşın da dışında gelişmiş olan madencilik, ticaret ve endüstri mekanikleri sunan Eve Echoes, geniş kapsamlı bir oyuncu kitlesine hitap edeceğini düşünmekteyiz. Tanıtım filmlerinden de gördüğümüz gibi, oyunun ortalama bir çevrimiçi oyun olmadığını kolaylıkla anlayacağız. Sinematik bileşenlere sahip olan Eve Echoes, hikayesine önem verdiğini belirtmek amacıyla kollarını sıvamış.

 

Yorum Yap

Yorum Yap