1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Eski Efsane Metal Slug Mobil Versiyonla Geri Dönüyor

Eski Efsane Metal Slug Mobil Versiyonla Geri Dönüyor

metal-slugg

Küçüklüğümüzden hatırlayacağımız ve vazgeçilmezimiz haline gelen Metal Slug mobil platformlara geliyor. Çok eskiden ilk olarak ataride oynadığımız oyun, daha sonrasında konsol ve PC versiyonlarıyla da karşımıza gelmişti. Bu defa altyapısını mobile göre uyarlayan firma, yeni oyununun mobil tanıtımını yaptı. Önce yeni oyunu inceleyecek, sonra sizlere oynanış videosunu sunacağız.

Metal Slug Mobil Platforma Hazırlanıyor

Bu zamana kadar onlarca oyunu iOS ve Android altyapısında uyarlayan SNK Playmore, bu defa da Metal Slug için çalışmaları başlattı. Mükemmel bir zamanlamayla yılların eskitemediği oyunu mobile uyarlayan şirket, daha önce de Call Of Duty: Mobile için aynı çalışmayı yapmıştı. Bu konuda başarılı olunmayınca COD gibi bir efsanenin yapımında Timi Studios yer almıştı. Metal Slug’un mobil platformu için de yine yapımda Timi Studios yer alıyor.

Metal Slug Code: J Hakkında Yeni Detaylar

Call Of Duty Mobile oyununun yapımcısı olan Timi Studios, Metal Slug oyununu mobilinde de yapımcı rolünü üsteleniyor. Aynı zamanda oyunun tam olarak çıkış tarihi belli olmazken, yeni detaylar da gelmeye devam ediyor. İddialara göre Metal Slug oyununu tam ismi Metal Slug Code: J olacak. Oyun hakkında henüz tüm detaylar netlik kazanmasa da, çıkış tarihini çok uzun sürmeyeceğini düşünmüyoruz.

Yeni oyunun hikayesine baktığımızda da, eski hikayeye dair hiçbir şey göremiyoruz. Yani Metal Slug, hikaye akışını devam ettirmek yerine sıfırdan yeni bir hikayeyle gelecek. İlerle ve ateş et komutlarının uygulandığı oyuna buz püskürtücü silahlar da eklenmiş. Oyunun tüm detayları her ne kadar netleşmemiş olsa da, yayınlanan fragmanla beraber birçok detayı rahatlıkla görebiliyoruz. Sizleri fragmanla baş başa bırakıyoruz ve düşüncelerinizi merak ediyoruz.

Metal Slug Code: J Tanıtım Videosu

Önerilen Yazı
Xbox Live Gold Abonelerine Temmuz Ayında Verilecek Ücretsiz Oyunlar Sonunda Belli Oldu
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap