1. Ana Sayfa
 2. Oyun Haberleri
 3. Epic Store’a Mortal Shell Geliyor! Hem De Ücretsiz

Epic Store’a Mortal Shell Geliyor! Hem De Ücretsiz

2020-07-05_10-22-42

Mortal Shell oyununun son dönemlerde Epic Store mağazasına gelmesiyle ilgili pek çok kişinin beklentisi var. Oyunun beta sürümünün gelişi ile ilgili olarak yeni deneyimlere hazırsanız bu oyunu rahatlıkla oynayabilir ve hemen incelemelerinizi ve oyun raporlarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Malumunuz hayata dair pek çok mesajı içerisinde barındıran bu oyun oldukça keyifli anlar yaşamanızı sağlayacak.

Önümüzdeki sene oyuncularla buluşması düşünülen Mortal Shell oyununa dair çok fazla şey söyleyebiliriz. Oyunun geliştirici stüdyosundan yapılan açıklamaya göre Dark Souls üzerinden ilham alınarak ilerliyor oyun ve aksiyon ile rol yapma seçenekleri ile işler biraz daha değişmiş oluyor. Açık beta sürümü olarak yayınlanan oyun ile ilgili pek çok kişi yeni bir güncelleme ve düzenleme sürecine giriyor. Burada aşama aşama karşımıza çıkarılan her bir seçenek ve beklenti adına sizler de zaman kaybetmeyin ve bütün bu yapıları ön plana çıkarmaya başlayın.

Ücretsiz olarak gelecek olan beta sürümle ilgili savaştaki maharetlerinizi daha iyi anlayabileceksiniz. Mortal Shell oyunuyla ilgili olarak karakterlerin yerine geçiyorsunuz normalde ama beta sürüm olduğu için oyunla ilgili pek çok şeyleri içerisinde göremiyorsunuz. Yani beta sürüm olduğu için bazı alanlarda kısıtlı ilerleme sağlanmış oluyor diyebiliriz.

Mortal Shell beta sürümü tanıtımı

Aşağıdaki videoda oyunun beta sürümünün tanıtımı ve genel olarak oyuna dair sunulan fragmanı görebilirsiniz.

Geliştiricilere göre bakınca oyundaki stratejik ilerlemeler temkinli bir yaklaşımı vaat ediyor ve herkes için sadece fırsat odaklı bir oyun dünyasına ulaşmış oluyorsunuz. Oyuncuların karşı taraftan gelen hamlelere karşı savunma yapabilmesi ve süreci çok daha iyi yönetebilmesi için kendinizle ilgili bütün çözümleri ve sonuçları kullanabilirsiniz.

Saldırıları engelleyebilmek, agresif bir oyun sergileyebilmek ve ayarları yapabilmek adına oyuna pek çok yeni gelişme dahil oluyor. Bu durum da olumlu bir yaklaşım olacağı için hepimizi etkileyecek bir durum yaratacak diyebiliriz. Aşama aşama değişen ve sipariş oranlarına göre sunulacak olan oyunun satış fiyatına 49 TL bandında ulaşabilirsiniz. Oyunla alakalı olarak 40 dakikalık oynanış videosunu da site üzerinden rahatlıkla görebilirsiniz.

Mortal Shell oyunu sistem gereksinimleri nedir?

Minimum:

 • İşletim sistemi: 64 bit işlemci ve işletim sistemi
 • İşlemci: Intel Core i5-4590 veya AMD FX 8350
 • RAM: 8 GB
 • Depolama: 40 GB
 • Ekran kartı: NVIDIA GTX 970 ya da AMD Radeon R9 290

Önerilen:

 • İşletim sistemi: 64 bit işlemci ve işletim sistemi
 • İşlemci: Intel Core i7 veya AMD Ryzen 7
 • RAM: 16 GB
 • Depolama: 40 GB
 • Ekran kartı: NVIDIA GTX 1070 veya AMD Radeon RX Vega 56

Yukarıdaki detaylar dahilinde oyunu bilgisayarınıza indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap