1. Ana Sayfa
  2. Manşet
  3. Epic Store Ücretsiz Oyun Dalgası Devam Ediyor! – Bu Oyunları Kaçırmayın

Epic Store Ücretsiz Oyun Dalgası Devam Ediyor! – Bu Oyunları Kaçırmayın

epic

Geçtiğimiz haftalardan beri ücretsiz oyunlarıyla gündeme gelen Epic Store, yeni oyunlarıyla gündeme gelmeye hazırlanıyor. Önümüzdeki haftadan itibaren ücretsiz olacak oyunları sizler için araştırdık ve bulduk. Epic Store ücretsiz oyun serisine devam ettikçe de sizlerle paylaşıyor ve oyunların konularını sizler için inceliyor olacağız. Peki bakalım Epic Store altyapısında yeni ücretsiz oyunlar hangileri?

Epic Store Ücretsiz Oyun Serisine Yenisi Ekleniyor

Ücretsiz oyunlar serisiyle gündeme gelen Epic Store, ilk aşamada GTA 5 ile gündeme gelmişti. Kısa zaman sonra Steam da dahil olmak üzere birçok oyun altyapısı, ücretli oyunlarını ücretsiz hale getirmeye başladı. Bu hafta da Epic Store altyapısında mükemmel oyunlar bulunuyor. Oyunların ücretsiz olma tarihlerine, konularına ve sistem gereksinimlerine hep birlikte göz atalım.

Epic Store Ücretsiz Oyun – Pathway Şu An Ücretsiz!

Hız, eğlence ve stratejiyi bir arada bulmak istiyorsanız, yeni ücretsiz oyun Pathway tam size göre. Çizgi roman esintisine sahip savaş ve strateji oyununda ekibinizle beraber tüm rakiplerinizi etrafını kuşatarak onları tarihe gömeceksiniz. Ayrıca ekibinizin özel yetenekleri sayesinde savaşlarda bir adım önde olacak, ekran başından kalkamayacaksınız. İngilizce, Çince, Fransızca, Almanca ve Japonca dil desteklerini barındıran oyuna bir de Epic Store altyapısından bakalım.

Heyecan dolu oyun, şu an Epic Store altyapısında ücretsiz hale geldi. 26 TL değerindeki oyunu 25 Haziran tarihine kadar ücretsiz yükleyebilirsiniz.

Pathway Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit) – Windows 10 (64 bit)

İşlemci: Dual Core 2.0 GHz

Bellek: 8 GB

Depolama Alanı: 2 GB

Ekran Kartı: Intel HD4000 veya üst sürüm – NVIDIA GeForce 660 veya AMD Radeon HD 7000 serisi

AER – AER Memories of Old Ücretsiz Oluyor

Gökyüzünden bakarak, hiç dünyayı keşfettiniz mi? Bu oyun sayesinde gökyüzünde süzülen bir kuş olacak, dünyayı kuşbakışı izleyeceksiniz. Dev dağların arasından süzülecek, özgürce gezecek ve tüm bunları yaparken her adımda dünyanın sonunun geldiğini deneyimleyeceksiniz. 25 Haziran – 2 Temmuz tarihleri arasında ücretsiz olacak oyunu, Epic Store altyapısından dakikalar içerisinde yükleyebilirsiniz.

AER – AER Memories of Old Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 (64 bit)

İşlemci: 3.0 GHz çift çekirdekli işlemci yongası

Bellek: 4 GB

Depolama Alanı: 3 GB

DirectX: Sürüm II

Ekran Kartı: GeForce GTX 560 veya AMD HD 6870 – GeForce GTX 660TI veya AMD HD 6870

Stranger Things 3: The Game Yakında Ücretsiz Olarak Bizlerle!

Epic Store ücretsiz oyunlar serisinde son olarak Stranger Things 3: The Game oyunu yer alıyor. 25 Haziran – 2 Temmuz tarihleri arasında ücretsiz olarak sunulacak oyun, çok sevilen dizinin de 3.sezonunu temsil ediyor. Bu zamana kadar hiç görmediğiniz gizemi, karakterleri ve sırları görmeye hazır olun. Bu sırları çözerek yeni bir deneyime sahip olacak, bugüne kadar ortaya çıkmamış olguları ortaya çıkaracaksınız. Sizleri bilgisayar başına kilitleyecek oyunun sistem gereksinimlerinden de bahsedelim.

Stranger Things 3: The Game Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)

İşlemci: Intel Core 2 Duo 2 GHz veya üzeri

Bellek: 2 GB

Depolama Alanı: 2 GB

DirectX: Sürüm 9.0

Ekran Kartı: 256 MB ekran kartı ve Shader 4.0 desteği

Önümüzdeki haftanın ve bu haftanın ücretsiz oyunları bu şekilde sıralanıyor. Siz de bu oyunlara sahip olmak için platformu yakından takip edin, üyeliğiniz yoksa üyelik oluşturun ve oyunları hemen profilinize kaydedin. İyi eğlenceler dileriz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap