1. Ana Sayfa
  2. Manşet
  3. Epic Store Açıkladı! GTA 5 Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu
Trendlerdeki Yazı

Epic Store Açıkladı! GTA 5 Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Epic Store Açıkladı! GTA 5 Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Rockstar Games tarafından 2013 yılında piyasaya çıkarılmış olan Grand Theft Auto 5 oyunu, oyun severleri sevindirdi. Epic Store Açıkladı! GTA 5 Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu! 

Epic Store Açıkladı! GTA 5 Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

GTA serisinin en çok sevilen oyunlarından biri olan GTA 5 oyunu kısa süreliğine ücretsiz oldu. Yaklaşık olarak 1 hafta boyunca ücretsiz indirmeye açık olacak olan GTA V oyununu siz de oynamak istemez misiniz? Bugüne değin Steam, Rockstar, Games Launcher ve Epic Games Store gibi kaynaklar üzerinde satışa sunulan GTA V oyunu ilk kez ücretsiz oldu. Oyunu bir defaya mahsus indirdikten sonra ömür boyu oynama hakkına sahip olacaksınız.

Steam’ın en büyük rakibi olan Epic Games tarafından oyuncuların gönlünü kazanacak olan bir adım atılarak, GTA V Ücretsiz hale getirildi.

GTA V Ücretsiz İndirme Nasıl Yapılır?

Öncelikle GTA V Ücretsiz İndirme işlemini yapmak için Epic Games sitesine girerek, GTA V oyununu aramanız gerekiyor. Oyunu bulduktan sonra sağ alt köşede yer alan yükle kısmına tıklayarak siz de indirme işlemini başlatın. Eğer Epic Games hesabınız yoksa yeni hesap açmanız gerekiyor. Daha sonra Epic Games başlatıcısını yüklü değilse indirerek kurun. Kütüphane bölümüne gelerek de GTA V’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Daha sonra da bu oyuna ömür boyu ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Önerilen Yazı
FIFA 20, PS4’teki EA Access Üyelerine Ücretsiz Oldu!

GTA V Ne Zamana Kadar Ücretsiz Olacak?

Epic Store tarafından ücretsiz olarak sunulan GTA V oyunu bugünden itibaren 1 hafta boyunca ücretsiz olarak kütüphanelere eklenecek. Epic Games’den gelen bir açıklamaya göre indirme sıkıntısı yaşanabileceği belirtilmişti. Ama oyuncuların endişelenmesini gerektiren herhangi bir durum söz konusu değildir. Oyunu bir kez indirecek ve ömür boyu oyuna erişebilecek ve oynayabileceksiniz.

GTA 5 Diğer Platformlarda Ücretsiz Olur Mu?

Şunu söylemek istiyoruz ki GTA V oyunu Epic Games tarafından ücretsiz yapılması oldukça şaşırtısı. Pek çok oyuncu Epic Games platformuna karşı oldukça soğuk davranıyor. Genellikle Steam’ı tercih eden oyuncular Epic Games’e dönüp bakmıyordu bile. Steam, Rockstar Games Launcher üzerinde GTA V oyununun ücretsiz olup olmayacağı konusunda henüz net bir açıklama gelmedi. Ancak ilerleyen zamanlarda başka platformlarda da bu oyunu ücretsiz görebiliriz.

Yorum Yap

Yorum Yap