1. Ana Sayfa
 2. Manşet
 3. Epic Games’dan Yeni Sürpriz! Ücretsiz Oyun Kampanyası Başladı

Epic Games’dan Yeni Sürpriz! Ücretsiz Oyun Kampanyası Başladı

Epic Games'dan Yeni Sürpriz! Ücretsiz Oyun Kampanyası Başladı

Zaman zaman oyun şirketleri tarafından bazı oyunlar ücretsiz hale getiriliyor. Bu kez de müjdeyi Epic Games verdi. Epic Games Store en son GTA V oyununu ücretsiz hale getirmesiyle gündemimize bomba gibi düşmüştü.  Epic Games’dan Yeni Sürpriz! Ücretsiz Oyun Kampanyası Başladı

Epic Games’dan Yeni Sürpriz! Ücretsiz Oyun Kampanyası Başladı

Koronavirüs süreci sebebiyle pek çok kişi evine kapandı. Firmalar tarafından başlatılan kampanyalar insanlar evde kalmaya devam ettiği günlerde onların yalnızlığını gidermektedir. Epic Games tarafından yapılan kampanyayı duyan herkeste, hangi oyunların ücretsiz olacağını merak ediyordu. Bakalım hangi oyunlar ücretsiz olacak.

Civilization VI

Civilization VI

 

Firaxis Games firması tarafından geliştirilmiş olan 4X strateji oyunudur. Microsoft ve Windows platformları için 21 Ekim 2016 tarihinde, Linux platformu için ise 9 Şubat 2017 tarihinde kullanıma hazır hale getirildi. Ayrıca tekli ve çoklu modlara sahip olan oyun 2 haftalığına ücretsiz.

Civilization VI Sistem Gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/ 8.1/ 10 (Sadece 64bit olan sürümler desteklenmekte)
 • İşlemci: Dördüncü nesil Intel Core i5 2.5 Ghz veya AMD FX8350 4.0 Ghz yada bunların daha üst modelleri
 • Ekran kartı:  DirectX 11 destekleyen 2GB hafızalı ekran kartı (AMD 7970 veya Nvidia 770 yada bunların daha üst modelleri)
 • Bellek: 8GB
 • Depolama alanı: 12GB ve üstü

Borderlands: The Handsome Collection

Borderlands: The Handsome Collection

Pandora da yeni ortamları, yeni düşmanları ve bol çeşitlerle üretilen el bombalarını, sınıf modları gibi pek çok detaya sahip olan Borderlans oyunu ücretsiz hale getiriliyor. Epic Games Ücretsiz Oyun Kampanyası listesinde en aksiyonlu oyunlar arasında kendisine yer edinmeyi başaran oyun sizi çok heyecanlandırabilir.

Borderlands: The Handsome Collection Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP SP3/Vista/Win 7/Win 8
 • İşlemci: 2.3 GHz Dört Çekirdekli İşlemci
 • Bellek: 2048 MB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 / ATI Radeon HD 5850
 • DirectX: Version 10
 • Boş Alan: 20 GB

Tüm bu oyunları sadece 2 hafta içerisinde ard arda ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Epic Games Store’nin resmi internet sitesinden indirerek keyif içerisinde oynayacağınız oyunların kısıtlı süre zarfında ücretsiz olduğunu belirtmeden geçmek istemiyoruz. Konuyla alakalı sizin de söylemek ya da sormak istedikleriniz varsa yorum kısmından bize ulaşarak sorabilirsiniz.

Önerilen Yazı
Ücretsiz Oyun Serisi Devam Ediyor! 2 Oyun Daha Ücretsiz Oldu
Yorum Yap

Yorum Yap