1. Ana Sayfa
  2. Manşet
  3. Epic Games ve Ubisoft Ücretsiz Oyun Dağıtıyor – Kaçmayacak Fırsat

Epic Games ve Ubisoft Ücretsiz Oyun Dağıtıyor – Kaçmayacak Fırsat

epicubi

Son zamanlarda ücretsiz oyunlarla popüler olan ve gündeme gelen Epic Games, bu defa Ubisoft ile ortak bir çalışma yürüterek eski bir efsane oyunun yeni versiyonunu ücretsiz hale getirdi. Eskiden de hatırlayacağınız Trackmania Nations, şu an her iki platformda da ücretsiz bir hale geldi. Bakalım Epic Games ve Ubisoft ücretsiz oyun kampanyası ne zamana kadar devam ediyor? Hem bu konuda bilgi verelim, hem de eski efsaneyi yeniden hatırlayalım.

Epic Games ve Ubisoft Ücretsiz Oyun Dağıtıyor

Eski efsanelerden olan Trackmania Nations, şu an her iki platformda da ücretsiz hale geldi. Yıllardan beri birçok oyun sever tarafından kesintisiz oynanan oyunun, yeni versiyonu da gerçekten harika grafiklere sahip. Şu an yalnızca PC versiyonu için oluşturulan oyun 25 adet yeni parkurla göründü. Aynı zamanda her iki platformun, sürekli parkur yeniliği yapacağını duyurmasıyla da oyun severler bir hayli heyecanlandı.

Trackmania Nations Neler Sunacak?

Bildiğiniz gibi eski efsanelerden olan Trackmania Nations kapsamlı bir yarış oyunu. İçerisinde 25 adet parkuru bulunan oyun şu an ücretsiz hale gelirken, daha fazla özellik için ücretle ek paket de alabiliyorsunuz. Oyunun remake sürümüyle isterseniz kendinize özel parkurda bireysel yarış yapabilir, isterseniz de çevrimiçi yarışlar düzenleyebilirsiniz. Tabii ki oyunun tadını eskiden beri oynayanlar daha iyi bilecektir.

Oyunu ücretsiz olarak alıp giriş yaptıktan sonra karşınızda üç farklı satın alabileceğiniz paket de çıkıyor. Bu paketleri satın alarak araçların ve farklı parkurların kilitlerini de açabiliyorsunuz. Ayrıca oyuncuların kendi parkurlarını oluşturabilme özelliği de oyunun ücretsiz sürümünde yer alıyor. Bu da oyunun en heyecan verici yeri diyebiliriz. Çünkü bir parkurdan memnun kalmadıysanız kendi hayal gücünüze göre parkur yaratıp yarışlar düzenleyebiliyorsunuz.

Epic Games ve Ubisoft Ücretsiz Oyun Konusunda Kararlı

Henüz Trackmania Nations oyununun sistem gereksinimleri açıklanmadığı için bu konuda size net bir bilgi veremiyoruz. Lakin Epic Games ve Ubisoft gibi firmaların da daha fazla ortak çalışma yaparak farklı ücretsiz oyunlarla karşımıza çıkacağını da biliyoruz. Bugün de Epic Games altyapısında ücretsiz oyunlar bulunuyor. Eğer bilgisayarınızın yeni oyunu kaldıramayacağını düşünüyorsanız, oyunun yalnızca ücretsiz sürümünü alarak beklemede kalın. Eğer rahat bir oyun keyfi yaşar ve oyundan zevk almaya başlarsanız ücretli paketleri de satın alarak heyecana heyecan katabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap