1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Epic Games Store 150 TL’lik Oyunu 60 TL’ye Veriyor! – İnanılmaz İndirim

Epic Games Store 150 TL’lik Oyunu 60 TL’ye Veriyor! – İnanılmaz İndirim

bannerlord
1

Geçtiğimiz hafta ve bu hafta olmak üzere ücretsiz oyunlarıyla gündeme gelmeye devam eden Epic Games Store, 150 TL olan oyunu 60 TL’ye kadar indirimli veriyor. Hem yüzde 20 indirim uygulayan firma, hem de özel bir kuponla ekstradan 60 TL’lik indirim sağlıyor. Peki böylesine büyük indirime giren oyun hangisi, indirim ne zamana kadar geçerli?

Epic Games Store Kampanyaya Doymuyor

Geçtiğimiz ay GTA 5 oyununu ücretsiz yaparak tanıtımını başarılı şekilde sürdüren firma, kampanyaya doymuyor. Yeni ücretsiz oyunlarıyla da gündeme gelen firma bu defa yerli oyunlarımızdan olan Mount & Blade II: Bannerlord oyununda da müthiş bir indirim yaptı. 150 TL değerinde olan oyun yüzde 20’lik bir indirimin yanı sıra, özel bir Epic Games kuponuyla daha da düşük fiyata oyuncularla buluşuyor.

Epic Games Store Oyun İndirimi Nasıl Yapılır?

Oyun, şu an için Epic Games altyapısında %20 indirimli şekilde satışta. Normal fiyatı 150 TL olan oyun, indirimle birlikte 120 TL fiyat etiketine sahip oluyor. Bu indirimi aldıktan sonra firmanın oyun için özel olarak sağladığı kuponu da envanterinize ekleyerek ekstra 60 TL indirim daha kazanıyor ve toplamda 150 TL değerindeki oyunu 59,99 TL’ye satın alabiliyorsunuz.

Orta çağ savaş, simülasyon ve rol yapma kategorilerinde bulunan oyun, fiyatından dolayı birçok insan tarafından satın alınamıyordu. Mükemmel grafikleriyle Steam altyapısında da ‘’Çok Olumlu’’ unvanı kazanan oyunu, sınırlı süre için 60 TL’ye alabileceksiniz.

Mont & Blade II: Bannerlord Oyununun Konusu Nedir?

İlk oyunuyla da gündeme gelen ve satış rekorları kıran oyunun konusu orta çağ savaşlarıyla alakalı diyebiliriz. Zırhlı süvarilerle birbirinden gerçekçi savaşlar yapabiliyor, yeni bir imparatorluğa sahip olabiliyorsunuz. Sürekli ordunuzu, adamlarınızı ve imparatorluğunuzu genişleterek savaşlara katılıyor ve tüm imparatorluklara hükmetmeye çalışıyorsunuz.

Grafik ve konu bakımından sürükleyici olan oyunu, indirim bitmeden uygun fiyata hemen satın alın ve oynamaya başlayın.

Önerilen Yazı
Epic Store Ücretsiz Oyun Dalgası Devam Ediyor! – Bu Oyunları Kaçırmayın
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap