1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Epic Games 3 Yeni Oyunu Ücretsiz Dağıtacak! İşte Detaylar!

Epic Games 3 Yeni Oyunu Ücretsiz Dağıtacak! İşte Detaylar!

2020-07-04_09-05-58

Epic Games tarafından yapılan açıklamalara göre yeni oyunlar dağıtıma açılacak ve 3 yeni oyun hediye edilecek. Epic Games Store tarafından her hafta verilen yeni ücretsiz oyunlara bir yenisi daha dahil oldu ve bu oyunlar kendi içinde önemli bir listeye ulaşmış durumda. Özellikle kişilerin kendine has bir beklenti ile incelediği bu oyunlar, yeni bir liste ile büyüyor. Epic Games2 tarafından sunulan oyunların içerisinde Killing Floor 2, Lifeless Planet: Premier Edition ve The Escapists 2 oyunları bulunuyor. Bu oyunları kendi içeriğinde özel olarak hazırlayan Epic Games önümüzdeki hafta bu 3 oyunu ücretsiz olarak herkese hediye edecek ve kolaylıkla oynanmaya başlanacak diyebiliriz.

Bu konuda oyunların gelişimine bakarsanız zaten sürekli Epic Games tarafından yeni hediyelerle hepsinin verildiğini göreceksiniz. Sizin için etkili ve hızlı bir şekilde organize edeceğimiz bu işlemler için tek bir tıklama ile beklentilerin tamamına erişebilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve sizler de kendinize göre en uygun olan oyunları indirin. Bu oyunları 9 Temmuz tarihinde yayınlayacak olan Epic Games, ücretsiz verilecek olan ama bir türlü organize edilmeyen bu oyunlarla ilgili de hızlı bir gelişim yaratmayı planlıyor. Bu oyunlara ücretsiz olarak erişmek için sadece hesabınıza eklemeniz yeterli olacaktır!

Epic Games hediye oyun Killing Floor 2

Killing Floor 2 isimli oyun 2016 senesinde çıkmış ve çok oyunculu bir FPS oyunu olarak ön plana çıkarılıyor. Tripwire tarafından organize edilen bu oyun için arkadaşlarınızla birlikte de bu oyunu oynayabiliyorsunuz.

Lifeless Planet oyunu

Bu oyun da isminden de anlaşılacağı üzere gayet etkili bir astronom maceraralını anlatıyor. Cansız bir gezegene giden astronotumuz bilim kurgu macerası ile çalışmalarını sürdürüyor. Bulmaca mekaniklerine sahip olan oyun 2014 senesinde çıkmış.

Escapists 2 oyunu

Bu oyun yapısal olarak önümüzdeki hafta sunulacak olan son ücretsiz oyun. Bir nevi strateji oyunu olan Escapists 2 oyunu, özellikle hapishaneden kaçmaya yönelik bir çalışmaya sahip. Tek oyunculu olarak oynanan bu oyunu ekstra arkadaşınızla da oynayabilirsiniz. Presan Break oyununa benzeyen bu oyun gayet keyifli anlar yaşamanızı sağlayacak. Daha fazla seçenek, daha fazla oyun beklentisi ve daha güçlü oyun hizmetleri için tek yapmanız gereken hemen hepsine göz atmanız olacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap