1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. En Uygun Android Telefonu Satışa Sunuluyor! (Herkese Hitap Ediyor)

En Uygun Android Telefonu Satışa Sunuluyor! (Herkese Hitap Ediyor)

2020-07-07_13-13-50

En uygun Android telefonuna hazır mısınız? Bir Hindistan markası olarak çalışmalarını sürdüren bir marka olan Poco, Hindistan üzerinde düzenlenen bir etkinlikte çok güzel bir telefon tanıtıyor. Bu telefonun ismi de M2 Pro. Nispeten uygun fiyatlı diyebileceğimiz bu ürün 14 Haziran itibariyle Hindistan pazarına dahil olacak ve Xiaomi kardeş markası olarak karşımıza çıkacak. Düzenlenen bir konferans etkinliğinde konuşma yapan marka, yeni nesil akıllı telefonunun duyurusunu yaptı ve bu kapsamda aktif bir çalışma üretti.

Bu telefonun en büyük özelliği batarya özelliği olarak karşımıza çıkıyor. Uygun fiyatlı bir akıllı telefon ve pek çok özelliği var. M2 Pro ismiyle satışa sunulacak olan bu ürün için batarya kapasitesinden tutun da ekran boyutuna kadar genişleyen bir yapıda hizmet sunulduğunu söyleyebiliriz. Daha geniş daha rahat ve estetik dillerde ön plana çıkarılan bu cihaz için tasarıma bakarsak çok şey görebiliriz.

En uygun Android
En uygun Android

6.67 inç büyüklüğünde bir telefon olarak ön plana çıkarılan bu cihaz için LCD ekran oldukça güçlü şekilde sunuluyor ve karşımıza çıkıyor. 16 MP kamera çözünürlüğü ile selfie çekimleriniz çok daha keyifli ve net olacak. Parmak izi sensörü ve dört arka kamera desteği ile hizmet veren bu ürün için gerçek bir kalite bizleri bekliyor diyebiliriz.

En uygun Android telefon konusunda Poco iddialı!

Özelliklerine bakarsak bu fiyata alabileceğimiz en uygun Android telefonlardan olan M2 Pro, geniş bir yapıda hizmet veriyor. 48 MP ana kameradan tutun da 8 MP ultra geniş açılı bir kamera ile de bütün renkleri destekliyor. Derinlik ayarları, kameranın ekstra özel fotolar çekmesine ve video konusunda destek vermesine fırsat yaratıyor. Gücünü kendi içinde değerlendiren ve özellikle bazı konularda daha aktif ve daha yenilikçi bir dilde çalışmalarını yürüten marka, 5.000 mAh kapasiteli bir batarya ile bütün güç desteğini ön plana çıkarıyor. 33 Watt hızlı şarj desteği ile işlerin daha da büyümesine imkan veren marka, hızlı şarj konusunda ön plana çıkarılan bir seçenek yaratıyor ve kişisel beklentilerin tamamını bu süreçte inceleyebiliyoruz.

En uygun Android
En uygun Android

Batarya hızlı şarj özelliği sayesinde yarım saat içinde yüzde ellisi dolacak şeklide tasarlanmış. Bu yüzden de kişilerin kendine dair çözümleri daha da yoğun şekilde karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 9 ay önce

    Teşekkürler ????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir