1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. En İyi Tabletler Hangileri ? En Çok Satan 3 Tablet Ve Özellikleri

En İyi Tabletler Hangileri ? En Çok Satan 3 Tablet Ve Özellikleri

En İyi Tabletler Hangileri ? En Çok Satan 3 Tablet Ve Özellikleri

Hem kolay kullanımı hem de fazlasınca tercih edilmesinden ötürü insanlar tarafından her geçen gün daha popüler hale gelen tabletler bilgisayarların yerini alacak gibi duruyor. Biz sizlere bugün En İyi Tabletler Hangileri ? En Çok Satan 3 Tablet Ve Özellikleri 

En İyi Tabletler Hangileri ? En Çok Satan 3 Tablet Ve Özellikleri

Eğer siz de tablet satın almayı düşünüyorsanız fakat hangisini alacağınıza karar veremiyorsanız doğru yerde bulunuyorsunuz. Sizlere son iki yılın çok satan ve en iyi tablet fiyatları, modelleri ve özelliklerinden bahsedeceğiz.

1- Apple iPad Pro

Apple iPad Pro

Face ID özelliğiyle piyasaya çıkarılan Apple iPad Pro çok daha geniş bir ekranla kullanıcıların karşısına çıkıyor. iPhone XR da olduğu gibi Liquid Retina teknolojisine sahip olan iPad Pro, bugüne değin piyasaya çıkarılan tüm ürünlere oranla en gelişmiş ekran deneyimini sunmaya hazır. iPad Pro, eski modellerden çok daha ince olduğunu söyleyelim.

2- Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Tab S6

Çerçevelerine göz atıldığında iPad Pro’yu anımsatan Samsung Galaxy Tab S6,10.5 inç büyüklüğünde OLED ekran ile satışa sunuluyor. Cihazın harici klavyesi, aynı zamanda bir adet dokunmatik fare ekranına sahip. Bu sayede cihaz, klavye ile birleştiğinde adeta bir notbook görünümüne sahip oluyorsunuz. Snapdragon 855 den gücünü alan cihaz 6 GB RAM ve 256 GB dahili hafızaya sahip.

3- Huawei MediaPad T5

Huawei MediaPad T5

10.1 inç boyutunda bir ekrana sahip olan MediaPad T5 kalın çerçevelerle karşımıza çıkıyor. Huawei’nin alt-orta segment yonga setlerinden biri olan Kirin 659’dan gücünü alıyor. 2 GB RAM ve 16 GB dahili hafızaya sahip. RAM ve depolama alan miktarı, tabletin dezavantajları olarak karşımıza çıkıyor.

Önerilen Yazı
Artık Arabanızı iPhone ile Çalıştırabileceksiniz – iPhone ile Çalıştır Özelliği
Yorum Yap

Yorum Yap