1. Ana Sayfa
  2. Manşet
  3. En İyi Konsol Oyunları ve Fiyatları

En İyi Konsol Oyunları ve Fiyatları

En iyi konsol oyunları ve fiyatları

Konsol oyunları hayatımızda yer alan önemli eğlence unsurlarıdır. Tek başımıza veya arkadaşlarımız ile heyecan paylaştığımız oyunları oynarken elbette kendimizi kaybettiğimiz anlar da oluyor. Günümüz oyunları oldukça gerçekçi ve kaliteli tasarımı bulunduğundan verdiği zevkte bir o kadar artıyor. Peki, en iyi konsol oyunları ve fiyatları neler? Birlikte göz atalım.

En İyi Konsol Oyunları ve Fiyatları

God Of War

Oyun ilk çıktığı yıllarda herkesi büyüsüne kaptırmış ve adından çokça bahsettirmiştir. En iyi oyunlar arasında bulunan God Of War serisinin son oyunu ise bambaşka bir dünyaya sizleri götürüyor. Savaş tanrısı olduğunuz bu oyunda düşmanlarınızı yok etmek için çok zorlu yollar atlatıyorsunuz. Çeşitli türden canavarlar ve tanrıların var olduğu dünya da mücadele vererek yaşamak zorundasınız.

Oyunun Fiyatı: 239 TL.

Read Dead Redamption 2

Vahşi batıya hoş geldiniz. Bu oyun ile birlikte eski kovboy zamanlarını tadarak kendinizi kaybedeceksiniz. Atlar üzerinde özgürce koşmayı ve çetelere karşı savaşmayı bu oyunla birlikte görebileceksiniz. 1890’lı yıllarda geçen bu oyun Amerika topraklarında yaşanan kovboy mücadelelerini anlatıyor. Grafik olarak şahane olan bu oyunu oynadığınızda o eski zamanları yaşayacaksınız.

Oyunun Fiyatı: 280 TL.

Detroit Become Human

Detroit become human oyunu sizleri gelecekte bir yere götürüyor. İnsanlardan daha çok android insanların olduğu bu dünya da vereceğiniz kararlar üzerinden ilerleme sağlıyorsunuz. Aksiyon oyunu olarak oyunculara sunulan bu özel yapıt dünyayı android insanların elinden kurtarma konusunu bünyesinde bulunduruyor. Mücadelenizde sizlere verilen seçenekler üzerinden seçmiş olduğunuz kaderiniz sayesinde oyunu devam ettireceksiniz. Çok farklı ve güzel oyunlardan sayılarak listemizde bulunuyor.

Oyunun Fiyatı: 249 TL.

The Last Of Us

En iyi konsol oyunları arasında The last of us olmazsa olmazlardandır. Bir virüsün tüm dünya üzerine yayılması sonucunda kıyamet gerçekleşen bu oyunda hayatta kalma mücadelesini en iyi şekilde vermeniz gerekiyor. Virüsten kurtulanlar kendilerini kötü insanlardan korurken virüslü insanlardan da aynı şekilde korumak zorunda kalıyorlar. Gerilim isteyenler için tavsiye edeceğimiz oyunlardan bir tanesidir.

Oyunun Fiyatı: 139 TL.

The Uncharted 4

Aksiyon ve macera ön plana çıkan Uncharted 4 oyununda, eski hazineleri bulmak için esrarengiz yerlerden geçiyorsunuz. Elbette bu hazineleri bulmaya çalışırken düşmanlarınız sizinle birlikte çatışmaya giriyor. Konusu ile oldukça ön plana çıkmayı başaran bu oyun görüntü kalitesiyle de büyülemeyi başarıyor. Hazine avcılığı yapmak isteyenler bu oyunda maksimum maceraya kapılacaklarına emin olabilirler.

Oyunun Fiyatı: 129 TL.

Gears Of War 5

İleri teknolojik zamanda ve çok farklı bir dünya da aksiyon yaşayacağınız bu oyunda ana göreviniz hammer of dawn isimli uydulardan bir tanesini yeniden çalıştırmaktır. Çeşitli ordular bu esnada sizleri durdurmaya çalışırken büyük bir çatışma ortamında mücadele veriyorsunuz.

Uyduyu aktif hale getirdikten sonra Mina Jinn adlı bir başbakan bu durumdan memnun olmuyor ve uydunun aktifliği konusunda negatif sonuç ortaya çıkarıyor. Daha sonra yerleşim 2 tahliyesi anında çeşitli problemler oluştuğu duyuluyor ve buraya atılarak oyunun konusu devam ediyor.

Oyunun Fiyatı: 300 TL.

Call Of Duty WW2

İkinci dünya savaşı oyunu olarak en iyisi kabul edilen Call Of Duty WW2, sizleri gerçekten o eski zamanın aksiyonunda yaşatacak türden kaliteli bir oyun. En iyi konsol oyunları listemizde yer alan bu oyun savaşlarda geçen o zorlu mücadeleyi en iyi grafik görüntüleriyle birlikte sizlere hissettiriyor.

Oyunun Fiyatı: 320 TL.

Pro Evolution 2020

Futbol oyunu dendiğinde elbette ilk akla gelen PES serisidir. Kaliteli ve bir o kadar eğlenceli şekilde sunulan bu oyun gerçek futbolu sizlere tattırabilen nadir oyunlardandır. His ve görüntü kalitesi açısından maksimum seviyede sunulan PES 2020, gerçekten oynandığı andan itibaren özel bir yapım olduğunu kanıtlayacak.

Oyunun Fiyatı: 299 TL.

Need For Speed Heat

Araba yarışı dendiğinde elbette Need For Speed kendini bir adım öne çıkarıyor. Köklü oyunlardan bir tanesi olarak hayatımıza giren bu oyunda araba yarışının en güzel halini yaşıyorsunuz. Görüntü kalitesinin yanı sıra gerçekçi efektleriyle birlikte sizleri alıp götürüyor. Konsol oyunları arasında en iyilerden bir tanesi olarak kabul edilen bu oyunda yarış yaparken zaman nasıl geçecek hissetmeyeceksiniz.

Oyunun Fiyatı: 200 TL.

Önerilen Yazı
Yeni Çıkacak PlayStation 4 Oyunları Belli Oldu!
Yorum Yap

Yorum Yap