1. Ana Sayfa
  2. Genel Haberler
  3. En İyi Kişisel Mobil Finans Uygulamaları

En İyi Kişisel Mobil Finans Uygulamaları

finans-yonetim

Covid-19 salgınıyla beraber ekonomik anlamda da zor dönemler yaşadığımız şu günlerde kişisel mobil finans uygulamaları bizler için birer kurtarıcı olacaktır. Kimimizin işsiz kaldığı kimimizin ise kısa çalışma ödeneği veya işsizlik maaşı aldığı bu dönemde ayağımızı yorganımıza göre uzatmak gerekiyor. Hane gelirlerimizin aniden azalması ile beraber her birimiz adeta bir şok yaşadık. Ve bu finansal şoku bir an evvel atlatarak önümüze bakabilmek için mobil uygulamalardan destek almak gerekli olabilir.

En İyi Kişisel Mobil Finans Uygulamaları Hangileri? 

Kişisel finans ve para yönetimi uygulamaları sayesinde aylık olarak gelir ve giderlerinizi görebilir kendinize ona göre bir yol çizebilirsiniz. Bu tarz para yönetimi uygulaması pc ve mobil cihazlar üzerinden kullanılabilmektedir. Kişisel finansal planlama sayesinde kendiniz ve aileniz için daha geleceğe dair daha güvenilir adımlar atmak mümkün olacaktır.

Kredi kartı ödemeleri, fatura ödemeleri ve günlük harcamaları sisteme ekledikten sonra aylık giderlerin tamamını tek ekranda görmek mümkün olacaktır. Bunun yanında gelirlerinizi de sisteme eklediğinizde aylık kişisel finans ve para yönetimi için büyük avantaj sağlamış olacaksınız. Kişisel mobil finans uygulamaları sayesinde daha sağlıklı bir ekonomi elde etmiş olacaksınız.

Para Yönetimi Uygulaması

Grafiksel olarak aylık gelir ve giderlerinizi görebileceğiniz bir uygulamadır. En çok tercih edilen kişisel finans uygulamaları arasında yer almaktadır. Günlük, haftalık ve aylık olarak işlem yapabileceğiniz Para Yönetimi uygulamasını 5 milyondan fazla kişi indirmiş durumda.

Defter

Sizlerde ay sonu nereye gitti bu paralar diye düşünenlerdenseniz Defter uygulaması tam size göre. Aylık harcamalarınızın ve faturalarınızı önceki aylarla kıyaslama yapabileceğiniz bu uygulama en iyi kişisel mobil finans uygulamaları arasında yer almaktadır.

Wallet

İngilizce cüzdan anlamına gelen Wallet uygulaması cüzdanınızın kontrolünü sağlıyor. Uygulama sayesinde cüzdanınızdan uçup giden paracıklarınıza dur diyebileceksiniz. Çünkü aylık harcamalarınızı nakit, kredi kartı ve banka hesabı şeklinde sınıflandırarak daha sağlıklı bir gider tablosu çizmiş olacaksınız.

1Money

Aybaşı sizin içinde zor geliyorsa kullanmanız gereken uygulamaların başın 1Money geliyor. Aylık harcamalarınızı sınıflandırarak hangi alana daha çok harcama yaptığınızı grafiksel olarak görebileceğiniz bir içeriğe sahiptir.

Mobills Budget

Ay sonunu getirebilmek için hesap kurdu olanların en çok tercih ettiği uygulamaların başında Mobills Budget geliyor. Şık ve kullanışlı bir tasarıma sahip uygulama para trafiğinizin nasıl ilerlediğini görmenizi sağlayacak. Kullanışlı kişisel mobil finans uygulamaları arasında yer alan Mobills Budget’i kullanmanızı tavsiye edebiliriz.

Yorum Yap

Yorum Yap