1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları 2020

En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları 2020

fotograf-duzenleme

Hepimizin bilgisayarı olamayacağı gibi, bilgisayarda kullanılan resim düzenleme programlarını da kullanmayı bilemeyebiliriz. Fakat Android işletim sistemli telefonlarımızda bu uygulamaları sade bir arayüzle çok daha rahat kullanabilir, tüm fotoğrafları istediğimiz gibi kırpıp kesebiliriz. Eğer kendinize fonksiyonu çok ama bir o kadar da kolay kullanımlı uygulama arıyorsanız, sizin için göz gezdirdiğimiz en iyi uygulamalara göz atmanızı öneriyoruz. Bakalım en iyi Android fotoğraf düzenleme uygulamaları hangileriymiş?

En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Fotoğraf düzenleme uygulamalarını baz alırken, tabii ki indirme sayılarını da göz önüne tutuyoruz. Bu sayede sizlere en iyi program önerilerini yaparak, fotoğraflarınız için vazgeçilmez programlarla tanıştırıyoruz. Peki bakalım en iyi uygulamalar ne şekilde sıralanıyor?

1-) PicsArt Photo Studio

Dünyanın en kapsamlı mobil fotoğraf düzenleme uygulamalarından olan PicsArt şu an Android platformlarda neredeyse 100 milyonun üzerinde indirilmiş. Resim düzenleme için kullanıcılara sayısız seçenek sunan ve fotoğraf kalitesini asla bozmayan uygulama, aynı zamanda düzenlenen fotoğrafı başka platformlarda rahatça paylaşmanıza olanak tanıyor. Ayrıca ufak tefek shop işlemlerinizi de yapabileceğiniz uygulamayı şiddetle öneriyoruz.

2-) PhotoDirector

Fotoğraf düzenlemenin yanı sıra çekim sırasında da mükemmel bir altyapı sağlayan uygulama da, bu yıl bayağı bir indirme almış. Basit bir kullanım arayüzüne sahip olduğu için dakikalar içerisinde kullanıcılar tarafından rahatça çözülebilen uygulama, fotoğraf çekimi esnasında da bulundurduğu iç kamerayla birlikte çok canlı renkler sağlayabiliyor. Tabii ki çekilen hazır fotoğraflara da canlı efektler verebileceğini gibi, uygulamada kırpma ve diğer düzenleme işlemlerinizi de yapabiliyorsunuz.

3-) Snapseed

Kolay dışa aktarım, reklamsız kullanım ve onlarca seçenekle uzun zamandan beri Android tabanında başarılı hizmet veren Snapseed uygulaması, gerçekten de bünyesinde onlarca filtre bulunduruyor. Fotoğraf çekimlerinizi yaparken isterseniz uygulama üzerinden filtreli yapabiliyor, veya normal bir çekimden sonra düzenleme yapabiliyorsunuz. Capcanlı filtreler barındıran uygulama da, Android alanında en çok tutulan ve tavsiye edilen uygulamalardan birisi diyebiliriz.

4-) AirBrush

Siz hiç daha önce sivilceleri kolaylıkla gideren bir fotoğraf düzenleme uygulaması gördünüz mü? Görmediyseniz, AirBrush uygulamasını şiddetle tavsiye ediyoruz. Reklamsız ve basit arayüzüyle çalışan uygulama, ufak tefek sivilce ve cilt lekelerini yok etmek için çalışabiliyor. Ayrıca diğer efektlerle düzenleme işlemlerini de harika bir şekilde gerçekleştiren uygulama, hala epey bir indirme potansiyeline sahip.

5-) YouCam Perfect

Çektiğiniz selfieleri ve diğer tüm fotoğrafları saniyeler içerisinde harika görünüme kavuşturabileceğiniz uygulama da, şu an Android alanında en popüler uygulamalar arasında yer alıyor. Gerçekten de mükemmel bir kullanım arayüzüne sahip olan yeni uygulama, kullanım açısında çok rahat. Bünyesinde farklı efektler ve iyileştirme seçenekleri barındıran uygulamayı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Sizin içi önereceğimiz fotoğraf düzenleme uygulamaları şimdilik bu kadar. Eğer sizin de kullandığınız ve tavsiye edebileceğiniz uygulamalar varsa, lütfen yorum yaparak bizleri de bilgilendirin.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap