1. Ana Sayfa
  2. Genel Haberler
  3. En İyi Android Egzersiz Uygulamaları
Trendlerdeki Yazı

En İyi Android Egzersiz Uygulamaları

En İyi Android Egzersiz Uygulamaları

Spor yapma konusunda herhangi bir bilgi sahibi olmayanlar artık bu durumu kendilerine dert etmelerine gerek kalmayacak. Ben ne yapabilirim? Hangi spor hareketleri işime yarar? Düşüncesi ile kendinizi karamsar etmek yerine sizlere sunacağımız En İyi Android Egzersiz Uygulamaları gücünden faydalanabilirsiniz.

En İyi Android Egzersiz Uygulamaları

1. Fitify

Fitify

Egzersiz açısından geliştirilen özel programlar arasında yer alan Fitify uygulaması sayesinde yağ yakma, kilo verme ve kas kütlesi kazanma gibi durumlardan faydalanabileceksiniz. Bünyesinde bulunan pek çok hazır program ile egzersiz yapabilir veya kendi egzersizinizi siz seçebilirsiniz.

Yapacağınız egzersizler arasında jimnastik topu, sağlık topu, direnç bandı, bosu, halter, savaş halatı, köpük rulo, barfiks demiri, direnç bandı, TRX, dambıl ve kettlebell gibi seçenekler yer alıyor. Programda 850’den fazla egzersiz bulunduğundan seçimleriniz oldukça fazla.

2. Sworkit

Sworkit

Profesyonel bir egzersiz desteği almak isteyen kişiler Sworkit uygulamasının kalitesini fark edecekler. Bir diğer önemli egzersiz uygulaması olan Sworkit, herkese istediği vücut orantısını kazandırabilecek kalitede hizmet veriyor. Bu uygulama sizler için kişiselleştirilmiş olan video egzersizlerini düzenlemenizi ve oynatmanızı olanak tanıyor.

Kardiyo, yoga, güç ve esneme egzersizlerinden bir tanesini seçerek 5-60 dakika arasında zaman belirleyin. Egzersizi nasıl yapacağınızı anlamak adına video eğitmeninden yararlanabilirsiniz. Kendinize bahane üretmeden 25 milyondan fazla kullanıcısı olan bu özel programı hayatınıza bir parça edin ve bu sayede kilo vermek şansını yakalayın.

Önerilen Yazı
Gelmiş Geçmiş En İyi Müzik Uygulamaları

3.Nike Training Club

Nike Training Club

Nike markasını bütün dünya iyi bilir. Spor ayakkabıdan spor aletlerine kadar pek çok ürünü satan önemli bir marka olarak artık akıllı telefon uygulamalarında da boy gösteriyor. Egzersiz desteği sunan Nike, fit kalmak ve kilo vermek isteyenler için çeşitli programlar veriyor.

Dilediğiniz yerde ve dilediğiniz ekipmanlarla istediğiniz sporu yapabilirsiniz. Her seviye sportif faaliyet sayesinde hayal ettiğiniz vücuda kavuşmak an meselesi diyebiliriz. Kondisyon, ağırlık, yoga ve birçok seçenek arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca özel antrenman planları ve her seviyeye uygun fitness eğitimi de yer alıyor.

4.FitOn

Bir diğer en iyi Android egzersiz uygulamaları arasında FitOn karşımıza çıkıyor. Bu uygulamada kardiyo, ağırlık, fitness, dance, pilates ve yoga gibi farklı seçenekler var. Oldukça eğleneceğiniz özel bir uygulama olarak FitOn, sizlerin kilo vermesine destek olacak en iyi uygulamalardan bir tanesidir.

İster evde, ister parkta, ister sahilde yani nerede olursanız olun FitOn ile birlikte güzel bir egzersiz yapacağınıza emin olabilirsiniz. Hazır egzersizler olduğu gibi tabii ki kendinize özel olarak da egzersizler seçebilirsiniz. Profesyonel destek alacağınız bu uygulama egzersizlerinden memnun kalacaksınız.

5.7 Dakika Egzersiz

7 Dakika Egzersiz

Zayıflamak ve fit kalmak için 7 dakika egzersiz yapmak yeterlidir. Vücudun çalışması ve yağların yakılması adına özel olarak tasarlanan egzersizler sayesinde 7 dakika da fit bir görünüm kazanacaksınız. Vaktim yok diyerek kendinizi bahaneler arkasında saklamadan sadece 7 dakika harcayarak güzel bir görünüm kazanmanın bence tam zamanıdır.

7 dakika egzersiz uygulaması içerisinde profesyonel sporcular eşliğinde yapılmış videolu eğitim hizmeti sunuluyor. Sizler bu videoyu izleyerek aynı hareketler sayesinde 7 dakikada fazla kalorilerden kurtulabileceksiniz. 10 milyondan fazla kişinin kullandığı bu uygulama en hit egzersiz uygulamaları listesinde adından bahsettiriyor.

Önerilen Yazı
En Komik Kemal Sunal Filmleri

6.Keep-Home

Keep-Home

Keep-Home egzersiz antrenörü 5 milyondan fazla kişinin kullandığı değerli uygulamalardandır. Detaylı şekilde açıklanarak sunulan 400’den fazla egzersiz sayesinde doğru şekilde kilo verebileceksiniz. Kardiyo, karın kası egzersizi, kuvvet eğitimi, zayıflama, Legs Glutes egzersizi ve daha birçok teknik ile sizlerin yararlanmasını sağlıyor.

Kişiselleştirilmiş antrenmanın yanı sıra her seviye için özel egzersiz ile uzmanlar tarafından hazırlanan egzersizler uygulamada sizlerin seçeneğine sunuluyor. Eğlenerek yağ yakmak istiyorsanız Keep-Home sizlere bu konuda çok iyi bir şekilde destek sağlayacaktır. Yapmanız gereken sadece birkaç dakika kendinize vakit ayırmak..

Yorum Yap

Yorum Yap