1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Elon Musk Twitter Kullanmayacak

Elon Musk Twitter Kullanmayacak

elon musk twitter

Son yıllarda adından en çok bahsettiren kişilerden biri olan Elon Musk, daha önceden de yapmış olduğu gibi bir kere daha Twitter kullanmaya ara verdiğini söyledi. Elon Musk Twitter kullanmayacak. Oldukça basit bir açıklama yapan Elon Musk, Twitter‘i bırakma sebebini ve ne zaman döneceğini açıkladı mı? Detaylar yazımızda..

Elon Musk Twitter Kullanmayacak Mı?

21.yy’a şimdiden damga vuran insanlardan biri olan Elon Musk, adını bilim ve tarih kitaplarına şimdiden kazıdı. SpaceX ve Tesla şirketlerinin sahibi olan Elon Musk, şu günlerde ani bir karar verdi. Elon Musk artık Twitter kullanmayacağını açıkladı. Bahsi geçen Tweet oldukça basit bir açıklamaya sahip ve fazla bir detay vermiyor.

Elon Musk’ın Tweeti bu şekilde. Twitter’dan ayrıldığını söyleyen Elon Musk, detaylı hiçbir açıklamada bulunmadı.

Sebebi Ne Olabilir?

Bu kararın arkasında yatan belli sebepler olabilir. Amerika’da yaşanan TrumpTwitter geriliminden dolayı bu karar alınmış olabilir. Ya da Elon Musk, Amerika’da yapılan protestolara karşı gündemden uzak kalmayı düşünmüş olabilir. Yeni doğmuş bebeği ile ilgilenmek için sosyal medyadan uzaklaşmayı düşünüyor da olabilir.

Önerilen Yazı
Bayramda Yaşanan Kesintinin GSM Operatörlerine Faturası Ağır Olacak!

Bizim tahminimiz Trump – Twitter geriliminden uzak kalmak istiyor olması. Sebebini henüz bilmesek de, Elon Musk elbet Twitter’a geri dönecek ve sebebini açıklayacak düşüncesindeyiz. Bu düşünce açıklandığı zaman sizlerle bütün detayları paylaşacağız.

Peki sizce Elon Musk neden Twitter’dan ayrılmış olabilir? Sizlerin de bu konu hakkında düşüncelerini yorumlarda merakla bekliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap