1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. Elon Musk ile Johnny Depp Kafes Dövüşü Yapacak!

Elon Musk ile Johnny Depp Kafes Dövüşü Yapacak!

2020-07-26_22-35-45

Elon Musk son dönemlerde pek çok hareketi ile gündem olmayı başaran bir girişimci ve bilim insanı. Tesla ve SpaceX gibi büyük şirketlerin CEO’su olan Elon Misk, dünyaca ünlü isimlerle sürekli gündemde ve tartışma halinde bulunuyor. Cinsel organını keserim şekilnde kendisini tehdit eden ünlü aktör Johnny Depp’i kafes dövüşüne davet eden Elon Misk, bu konuyla ilgili olarak yeni bir gündem oluşturuyor diyebiliriz.

Daha önceden de bazı konularda söylentiler vardı bu ikili arasında hatırlarsanız. Gündemle ilgili değil belki ama, Johnny Depp, özellikle eski eşi ile evlilikleri sürerken Elon Misk ile birlikte olduklarından bahsetmişti ve bu konuyu da açıklama yoluyla söylemişti.

34 yaşındaki eski eşini evlilikleri sürerken Musk ile beraber olmakla suçlayan ünlü aktör, son olarak Londra’daki Yüksek Mahkeme’de Lady Gaga’nın eski nişanlısı Christian Carino ile arasında geçen konuşmayla gündeme gelmişti. İkili arasında geçen diyalogda Depp’in Musk’ı kastederek, “Cinsel organını keserken, organının diğer tarafı gibi daha önce hiç görmediği şeyleri göstereceğim” dediği söyleniyor.

Elon Misk ve Johnny Depp bu konuda neler yapar bilmiyoruz!

Gündeme göre bu konuyla ilgili daha önceden de pek çok konu konuşuldu. Yani dövüş konuları, aldatma ve aldatılma konuları ve karmaşık ilişkiler gibi pek çok konu yine karşımıza çıkmıştı. Bu süreçle ilgili olarak insanların isteklerine cevap veren Elon Misk, bu durumun yalan olduğunu açıklamıştı. The Sun’ın aktardığına göre milyarder isim, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, esprili bir dille durumu açıkladı. “Eğer Johnny kafes dövüşü yapmak isterse haber verin” ifadelerini kullandı. Daha önceleri de iddiaları birçok kez yalanlayan Musk, konu hakkında son olarak “Johnny ile evliyken Amber ile kesinlikle bir ilişki yaşamadım. Bu tamamen yalan” demişti.

Elon Musk ve Johnny Depp arası şu sıralar hayli sıcak ve bir gerilim sürecinde malumunuz. Sosyal medyanın da etkisi ile bakalım neler yaşanacak. Bir hayli meşgul olan sosyal medyaya Elon ve Johnny Depp kuşatması gelecek mi dersiniz? Yoksa bu ikili arasındaki çatışmalar hala sıcak sıcak devam mı edecek tam olarak bilmiyoruz. Ama süreç eminiz ki çok daha farklı şekillerde ilerleyebilir ve karşımıza çıkabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. yeni tip salak bunlar da salak-19

  2. 10 ay önce

    Kesinlikle Elon Misk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir