1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Elephone Akıllı Telefon Hamlesi! 4 Farklı Uygun Fiyatla Türkiye’ye Geldi!

Elephone Akıllı Telefon Hamlesi! 4 Farklı Uygun Fiyatla Türkiye’ye Geldi!

elephone1

Son dönemlerde yeni amiral gemilerinin yükselmesiyle birlikte, Elephone da uygun fiyatlı modeller piyasaya sürmek için diğer firmalarla yarışıyor. Muhteşem özelliklerle ve uygun fiyatlarla kullanıcıların karşısına çıkan firmanın, bu defa 4 farklı modeliyle geldiğini gördük. Türkiye pazarına ideal fiyatlarla giriş yapan firma, bakalım hangi seçeneklerle karşımıza geliyor? İşte karşınızda Elephone akıllı telefon hamlesi.

Elephone Akıllı Telefon Modelleriyle Çok Konuşulacak

Son dönemlerde ortaya çıkan amiral gemilerine kafa tutmayı başaran Elephone, uygun fiyatlı modelleriyle daha fazla gündeme gelecek gibi görünüyor. İlerleyen günlerde de yeni modellerinin tanıtımını yapmaya hazırlanan firma, 4 farklı modelle Türkiye pazarına giriş yaptı.

İlk Model Elephone U3H Özellikleri

Dörtlü serinin ilk modeli olan U3H modelinin MTK P70 işlemci gücü bulunuyor. Ayrıca 6 GB ve 8GB RAM seçenekleriyle gündeme gelen cihazın 128 GB ve 256 GB dahili depolama alanlı seçenekleri de bulunuyor. Ayrıca Android 9.0 işletim sistemine ve 6.53 inç ekran boyutuna sahip olan cihazın 3500 mAh batarya gücü de bulunuyor. Arka kısmında iki kamera bulunurken bu kameraların çekim özelliği de 8 MP ve 5 MP seviyelerinde. Ön kısımdaki selfie kamerası ise 48 MP çekim kalitesine sahip.

Elephone PX Delikli Ekranla Çıkış Yaptı

Delikli bir ekran görünümüyle ortaya çıkan ikinci cihazda 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı bulunuyor. Ayrıca ilk model gibi Android 9.0 işletim sistemiyle kutudan çıkan cihazın 6.53 inç ekran boyutu bulunurken, cihazda 3300 mAh batarya gücü de yer alıyor. Cihazın kamera özelliklerine baktığımızda arka kısımda 16 MP + 0,3 MP ikili kamera kurulumu, ön kısımda ise 16 MP selfie kamerasını görüyoruz. Ayrıca cihaz işlemci gücünü MTK 6763 yonga setinden sağlıyor.

Daha Güçlü Batarya: Elephone A7H

Tıpkı ikinci cihaz gibi işlemci gücünü MTK 6763 yonga setinden sağlayan cihazın 6.41 inç ekran kapasitesi bulunuyor. Ayrıca 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama kapasitesiyle görünen cihazın, depolama alanı da microSD durumunu destekliyor. Bunun yanı sıra 3900 mAh gibi güçlü bir bataryayla gün yüzüne çıkan modelde 16 MP + 2 MP arka kamera seçeneği bulunuyor. Ön kısımdaki kamera ise 8 MP çekim kapasitesine sahip.

Son Cihaz Elephone A6MAX

Serinin son cihazı olan A6MAX modeli de işlemcisini MTK 6262 yonga setinden sağlıyor. Ayrıca 6.53 inç bir ekran kapasitesiyle gelen cihazın 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı bulunurken, 3950 mAh seviyesinde bir batarya da yer alıyor. Arka kısmında 16 MP + 0,3 MP kamera seçeneğiyle görünen cihazın ön kısmındaki kamera da 16 MP değerinde bir çekim yapabiliyor.

Yeni Modellerin Fiyatları Ne Durumda?

Bildiğiniz gibi Elephone, son dönemlerde uygun fiyatlı akıllı telefon üretimi yapmakla meşhur oldu. Yeni modellerin fiyatlarına baktığımız zaman da U3H modelinin 3.499 TL, PX modelinin 2.199 TL, A7H modelinin 1.999 TL ve A6MAX modelinin de 1.799 TL fiyat etiketine sahip olduğunu görüyoruz. Son günlerde yeni telefonların çok pahalı olmasıyla beraber, Elephone modelleri de rahatlıkla tercih edilebilir diye düşünüyoruz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap