1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Electronic Arts ve Steam Güçlerini Birleştiriyor!

Electronic Arts ve Steam Güçlerini Birleştiriyor!

Electronic Arts ve Steam Güçlerini Birleştiriyor!

Tüm kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek adına yeni güncellemeler yapan Electronic Arts, artık oyunlarını başka platform üzerinden de yayınlayacak. Electronic Arts ve Steam Güçlerini Birleştiriyor! 

Gerek Electronic Arts gerek ise Steam ayrı ayrı başarılı platformlardandı. Her iki platform da güçlerini birleştirerek gücüne güç katmaya devam edecek. Electronic Arts, Steam üzerinden bazı oyunlarını yayınlayarak ortaklığı tüm herkese onayladı.

Electronic Arts ve Steam Güçlerini Birleştiriyor!

Electronic Arts tarafından geçen yıl içerisinde Star Wars Jedi: Fallen Order ile beraber Valve ile ortaklık kurmuştu. Yaklaşık olarak bir yıldır Electronic Arts sistemini Valve ile birleştirmek adına çalışma gösteriyordu. Sonunda güçler birleşti.

Öncelikle 25 oyun ile yayın hayatına başlayacak olan platform, ortaklığın daha da ilerlemesi için çalışmalarına devam edeceğini belirtti. Electronic Arts’a ait olan  Dragon Age, Burnout Paradise, Need for Speed, The Crysis, Mirror’s Edge ve Medal of Honor oyunlar şuanda Steam üzerinde yer alıyor.

Red Alert paket içerisinde bulunan Command  Conquer Remastered Collection oyunu da Steam üzerinde yayınlandı. Bazı analistler bu adımın efsanevi oyunlar arasında bulunacağını belirtiyor.

Yetkililer tarafından yapılan açıklamaya göre:

“Sevdiğiniz oyunları istediğiniz yerde kolay bir şekilde oynayabilmeniz için bu ortaklığı tercih ettik. Ayrıca Yeni EA Access üyelik sistemi ile kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebileceğiz.” açıklamasını görüyoruz.

Önerilen Yazı
Koronavirüs Sürecinde En Çok İndirilen Uygulamalar Hangileri?

Platform üzerinde sunulacak olan oyunlar %50 ile %66 arasında bir indirimle sizlere sunulacak. Electronic Arts ve Steam ile alakalı yeni gelişmeler olduğu takdirde TeknoSitesi olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap