1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Eğlenceli Android Oyunları 2020

Eğlenceli Android Oyunları 2020

Eğlenceli Android Oyunları 2020

Birbirinden keyifli oyunların yer aldığı eğlenceli android oyunları ile sizde beğendiğiniz oyunları indirip telefonunuzda oynayabilirsiniz. Listede yer almasını tavsiye ettiğiniz oyunları yorum olarak belirtebilirsiniz. İşte Eğlenceli Android Oyunları 2020

Eğlenceli Android Oyunları 2020

1.Temple Run 2

Tehlikeli yollardan geçip macera dolu, keyifli bir kaçış oyunu olan Temple Run 2 yeni engeller ve yeni grafikleriyle sizlerle. Vahşi doğada oyundaki karakterimizin yönlendirmesini yapıp, akrobatik hareketlerle yılanları ve diğer engelleri aşmasını sağlayacak, hem de toplayacağınız altınlarla birçok eşya alma fırsatını elde edeceksiniz. Hem android hem de ios sürümü bulunan Temple Run 2 10 Milyona yakın indirmesi bulunuyor.

Temple Run 2 adlı oyunu Google Play Storeden indirebilirsiniz.

2.Subway Surfers

SYBO Games firmasının çıkardığı eğlenceli kaçış oyunu olan Subway Surfers, HD kalitede grafikleri, yeni gelen Hoverboard sörfü ve jetpack ile birçok kişinin oynadığı oyunlar arasındadır. Trenleri atlat, yıldızları topla ve daha çok eğlence için arkadaşlarına meydan oku.

Subway Surfers 2 oyununu Google Play Storeden indirebilirsiniz.

3.Traffic Racer

Yerli bir oyun olan ve tüm dünyada milyonlarca indirilmiş bu oyunda göz alıcı 3D grafikler sizi bekliyor. 40’dan fazla araç seçeneği çöl, yağmurlu yol, şehir dışı, karlı yol ve şehirde gece haritalarında yeni araçları satın alabilmek için puan toplamak ve karşınıza çıkan araçlara makas atarak ilerlemek bir hayli keyifli. Ayrıca aracınızı yükseltme ve çeşitli özelleştirmeler yapma imkânı da mevcut. Amacınız kontrolünü sağladığımız araç ile en çok mesafeyi kaydetmek ve kaza yapmadan en yüksek skoru elde etmek. Yarışlardan elde edeceğiniz paraları kullanarak yeni araçlar satın alabilir, arabanızı güçlendirip daha hızlı hâle gelmesini sağlayabilirsiniz.

Traffic Racer oyununu Google Play Storeden indirebilirsiniz.

4.Hill Climb Racing 2

Zorlu alanlarda engelleri aşarak ilerlemeye çalışacağınız keyifli ve eğlenceli bir oyun olan Hill Climb Racing 2 ile zorlu, engebeli yollar sizi bekliyor. Oyundaki kazanacağınız paralar ile yeni arabaların kilidini açabilir, yarış modunda rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Özelleştirme özelliğiyle yeni karakterler ve yeni arabalar oluşturabileceksiniz. Kar, Asfalt ve daha birçok yarış parkurunda yüksek kaliteli grafikler eşliğinde kendinizi amansız bir mücadelede bulacaksınız. Arkadaşlarınla yarışma imkânı da sunan oyunda ayrıca kendi takımını da kurabilirsin.

Hill Climb Racing 2 oyununu android play storeden indirebilirsiniz.

5.Glow Hockey 2

Zekice hareketlerle rakiplerinizi zorlayabileceğiniz keyifli ve eğlenceli bir oyun olan Glow Hockey 2 ile bilgisayara karşı ya da arkadaşlarınızla oynama imkânına sahipsiniz. Gerçekçi bir oyun olan Glow Hockey 2 iki kişilik oyun modunun daha keyifli olduğunu söyleyebilirim. Bilgisayara karşı olan oyun modunda 4 farklı zorluk seviyesi mevcut. İki ayrı temayla gelen oyun da gol atınca telefon titremesi gibi birçok özellik bulunuyor. Gayet basit ve oynaması kolay olan oyunda zorluk seviyesini kendiniz belirliyorsunuz.

Glow Hockey 2 oyunu Google Play Storeden indirebilirsiniz.

6.Traffic Rider

Traffic Racer oyunun yapımcısı olan Soner Kara tarafından yapılan yerli bir oyun olan Traffic Rider ile çeşitli motorları kullanarak size verilen görevleri yapmaya çalışıyorsunuz. Android Play Store’den milyonlarca indirilen oyunda ilerledikçe daha zorlu görevler sizi bekliyor.

Traffic Rider oyununa yeni eklenen kariyer modunun yanı sıra sonsuz mod, zamana karşı ve serbest mod şeklinde farklı seçenekler mevcut.

29 farklı motorsiklet seçeneğiyle gelen oyunda gündüz, gece seçenekleri bulunan haritalar mevcut. Birbirinden zor 70’den fazla görev kariyer modunda oyunculara sunulmuş. Gerçek motorsikletlerden kayıt edilmiş gerçekçi sesler ile gelen Traffic Rider oyununda 100 Kmh üzerinde giderek daha fazla skor elde ederek daha çok para kazanabilirsiniz. Oyundaki yarışlardan elde edeceğiniz skorlar sonucunda para elde edebilecek ve yeni motorsiklet alabilmek için bu paraları kullanabileceksiniz.

Traffic Rider oyununu Google Play Storeden indirebilirsiniz.

7.Billiards Club

Hem eğlenceli hem de ustaca hareketler sergileyebileceğiniz Billiards Club oyununda amacınız sizden istenen bilardo toplarını kontrolünü sağladığınız beyaz topla, sağ ve soldaki kontrolleri kullanarak deliklere sokmaktır. Sağ taraftaki kontrolde topun gidiş hızını ayarlayabilir, sol taraftaki ile de topun gidiş yönünü ayarlayabilirsiniz. Oyundaki size sunulan levelleri tamamladıkça daha çok keyif alacaksınız. Basit ve kolay bir oyun olan Billiards Club oyununda dikkat etmeniz gereken size tanınan kalp şeklindeki hakların bitmesinden önce tüm topları sokmanızdır. Topun nereye gideceğini görebileceğiniz yön işaretleriyle gelen oyunda topladığınız puanlarla daha çok yıldız alabilirsiniz.

Billiards Club oyununu Google Play Storeden indirebilirsiniz.

Önerilen Yazı
Apex Legends Android ve iOS İçin Kısa Sürede Geliyor

 

Yorum Yap

Yorum Yap