1. Ana Sayfa
  2. İncelemeler
  3. Efsane Özellikler Uygun Fiyat: Honor 10X Max Tanıtıldı

Efsane Özellikler Uygun Fiyat: Honor 10X Max Tanıtıldı

honor10xx

Yüksek teknolojili, bol ekstralı ve uygun fiyatlı mobil cihazlar üzerinde çalışan Honor, bugün yeni modeliyle gün yüzüne çıktı. Devasa bir ekran oranıyla ve yüksek özellikleriyle ortaya çıkan cihazın fiyatı da gerçekten harika diyebiliriz. Çünkü daha önce bu özelliklere sahip olan modelleri 400 – 500 dolar etiketiyle görmeye alışmışken yeni Honor 10X Max çok daha uygun fiyata bizlerle buluşuyor. Cihazın ortaya çıkmasıyla beraber biz de sizler için hem görünüm, hem özellik hem de fiyat incelemesi yaptık. Bakalım yeni tanıtılan üstün cihaz bizlere neler sunacak?

Honor 10X Max Tasarım Özellikleri

Cihazın tasarımına ve görünümüne baktığımız zaman 7.09 inç büyüklüğünde dev bir ekran bizleri karşılıyor. Bunun yanı sıra cihazın ön kısmında çentik halinde bulunan ön kamera da, tasarıma ayrı bir şıklık katmış. Ekran genişliğinin bir hayli fazla olmasıyla beraber, firmadan gelen açıklamaya göre bu telefon artık araçlarda bilgi ve eğlence ekranı olarak da kullanılabilecek. Ayrıca yeni modelin 232 gram ağırlığına sahip olduğunu söyleyelim.

Honor 10X Max Sistem Özellikleri

Cihazın sistem özelliklerine baktığımızda, ilk etapta gözümüze işlemcisi takılıyor diyebiliriz. İşlemci gücünü DimenSity 800 5G’den sağlayan modelin hem 6 GB hem de 8 GB RAM seçenekleri bulunuyor. Ayrıca 64 GB ve 128 GB dahili depolama versiyonlarıyla karşımıza gelen cihazın kapasitesi microSD desteği ile arttırılabiliyor.

5000 mAh dev bir bataryayla karşımıza gelen ve 22.5W hızlı şarj imkanı sunan cihazın arka kısmında 2 adet kamera bulunuyor. Ana kamera 48 MP çekim gücü sunarken, diğer kameranın özelliği ise bilinmiyor. Ön kısımdaki çentik kamera da 16 MP çekim kapasitesine sahip. Aynı zamanda cihazın kutulardan Android 10 işletim sistemiyle beraber çıkacağını da rahatlıkla söyleyebiliyoruz.

Honor 10X Max’ın Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Bildiğiniz üzere Honor, son dönemlerde epey uygun fiyatlarla gayet iyi modeller çıkarmayı başardı. Şu an bu modelin 6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahip cihazı 269 dolar etiketine sahip olacak. Diğer model hakkında herhangi bir fiyat bilgisi gelmediği için bir şey söylemek zor. Ancak 6 GB RAM versiyonu bu fiyata olacaksa, diğer versiyon biraz daha yüksek fiyata satılacaktır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap